Recepty

Ako pripraviť grilované ryby na panvici

Panvica na grile zvýšila reliéfy, ktoré v potravinách vytvárajú stopy, vďaka ktorým vyzerajú ako na grile. Misky na grilovanie vám umožňujú pripraviť jedlo na gril vo vnútri vášho domova, keď nemôžete variť vonku, variť jedlo na vysokej teplote bez toho, aby do rýb pridávalo veľa tuku. Gril - zanechá spálenú plochu v rybách, čo jej dodá ďalšiu štruktúru a chuť ryby.

Zloženie: stredne ťažké
  • Jedna ryba dorado na osobu
  • Olivový olej
  • Soľ a korenie
  • citrón
  • Sušené korenie, napríklad cesnak alebo petržlen
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako vyprážať ryby Kroky, ktoré je potrebné dodržať pri príprave tohto receptu: 1

Opláchnite ryby studenou vodou Ryby vysušte pomocou papierových utierok, aby ste odstránili nadmernú vlhkosť.

2

Nastriekajte ryby S olivovým olejom Zvýšené oblasti v zásobníku zachytávajú tuk a ak sa olej pridáva priamo do zásobníka gril, tuk sa bude hromadiť.

3

Salpimentar los rybie filé S vašimi obľúbenými koreniami. Soľ, korenie, korenie a karí prášok sú koreniny, ktoré dobre fungujú pri obliekaní rýb.

4

Položte panvicu na sporák na mierne teplo. Pred pridaním misky ju nechajte zohriať ryby.

5

Pridajte rybu na panvicu, Varte každú stranu 3 až 5 minút v závislosti od hrúbky rýb. Vyhnite sa otáčaniu rýb viackrát. Ak si myslíte, že ryba varí príliš rýchlo alebo sa objavuje veľké množstvo dymu, znížte teplotu v panvici.

6

Keď sa ryba rozpadne vidličkou, vyberte ju z panvice. Pred konzumáciou sa odporúča, aby mala vnútorná teplota rýb 100 stupňov. Vždy kontrolujte teplotu v najhrubšej časti rýb.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako pripraviť grilované ryby na panvici, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

tipy
  • Na ľahké čistenie položte hliníkovú fóliu.
  • Po vložení do ohňa v kuchyni bude panvica veľmi horúca. Držte rukoväť pomocou rukoväte, aby ste predišli spáleniu ruky.