Recepty

Ako vyrobiť kasava čipy

Pin
Send
Share
Send
Send


kasava čipy Sú jednoducho chutné a veľmi populárne v niekoľkých krajinách Latinskej Ameriky, kde sa používajú ako náhrada za klasiku zemiakové lupienky, Je to iná možnosť, ktorá vám umožní meniť sa, ale je to tiež oveľa zdravšia alternatíva, pretože sa dajú pripraviť v rúre s vynikajúcim výsledkom alebo vyprážať, ale v priebehu niekoľkých minút, takže neabsorbujú olej a budú vynikajúce. En.com vám dávame niekoľko trikov, ktoré môžete objaviť ako vyrobiť kasava čipy neuveriteľné.

30 minút Nízka náročnosť Zloženie:
  • 1 kasava (3 alebo 4 osoby)
  • Olivový olej
  • Soľ a korenie
  • Korenie podľa chuti
Môže vás zaujímať aj to, ako vyrobiť repné hranolčeky. Postupujte podľa týchto pokynov: 1

kasava čipy Môžu sa pripraviť dvoma spôsobmi: vyprážaným, tradičným a chutným spôsobom alebo pečeným, oveľa zdravším spôsobom, ako ich pripraviť. Najskôr by ste mali umyť a olúpať kasavu, ak ich pripravujete v rúre, predhrejte ju na 200 ° C.

2

Po olúpaní a pomocou škrabky na zemiaky narezajte kasavské lupienky výhodne predĺžené. Je dôležité, aby boli tenké, takže konečný výsledok je chrumkavý a chutný, potom ich veľmi dobre osušte savým papierom.

Ak ich plánujete vyprážať, pridajte do fritézy alebo panvice veľa olivového alebo slnečnicového oleja a počkajte, kým sa nezahrejú, potom vložte ju bez toho, aby bola naskladaná, vyčkajte, kým nezmizne, nevyprázdnite a neodstráňte. Opakujte, kým nedokončíte vyprážanie všetkých čipov.

3

Ak sa chystáte pripraviť kasava čipy v rúre ich rozložte na podnos potiahnutý papierom na pečenie bez ich stohovania a nalejte naň rozstreknutý olej. Vezmite ich pri teplote 180 ° C po dobu 10 až 15 minút, kedy začnú zhnednúť a budú pripravené na opustenie rúry.

Podľa chuti pridajte soľ, korenie a korenie a podávajte.

4

Hotovo! Za pár minút si ich môžete užiť kasava čipy neuveriteľné. A ak ich chcete sprevádzať inou zeleninou, nezabudnite skontrolovať naše recepty na mrkvové a sladké zemiakové lupienky.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako vyrobiť kasava čipy, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Video: Fyzikální pokus Octová raketa (Smieť 2020).

Pin
Send
Share
Send
Send