Recepty

Ako urobiť oranžovú podrážku

podrážka Je to jedna z najchutnejších a najživnejších rýb, ktoré si môžete vziať. Existuje mnoho receptov, ktoré sa dajú pripraviť s podrážkou: od typickej grilovanej podrážky alebo pečenej podrážky po receptúru, ktorú vám predstavujeme: podrážka oranžová, Odvážte sa s touto lahodnou zmesou príchutí, kde sa chutné mäso podošvy zmieša so sladkou citrusovou ako je pomaranč.

učiť sa ako urobiť oranžovú podrážku a prekvapí vás receptom hodným najlepších reštaurácií.

Zloženie s nízkou náročnosťou:
  • 4 samostatné filé
  • 2 pomaranče
  • 100 g masla
  • 100 g múky
  • 1/2 hrsť koriandra
  • Čierne korenie
  • Olivový olej
  • Vypadni
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako urobiť pre deti jediný krok Postupujte podľa tohto receptu: 1

Prvý krok k poznaniu ako urobiť oranžovú podrážku je stlačiť šťavu z pomaranča a polovice a udržať ju v nádobe a zvyšok si necháme ozdobiť náš tanier. Medzitým sme dali do veľkej panvice prúd oleja a gramov masla.

2

Ďalej musíme vziať podošvy, dôkladne ich očistite a podľa chuti soľ a korenie. Keď ich máte pripravené, musíte ich nechať prejsť múkou tak, aby sa im darilo bez toho, aby nás prekročili.

3

Teraz musíme vziať podrážka na panvici predtým horúcu a s množstvom oleja na vyprážanie podošvy. Budeme ju musieť na jednej strane zhnednúť a potom sa otočiť, aby sa vyprážala aj druhá strana rýb. Keď to máme pripravené, musíme z podložky odstrániť podošvu a položiť ju na tanier s absorpčným papierom.

4

Ďalším krokom na výrobu podošvy z pomaranča je pridanie pomarančovej šťavy, ktorú sme stlačili v prvom bode, do čistej panvice; vedľa šťavy musíme pridať zvyšok masla a koriandra. Zahrejte na mierne teplo a maslo premiešajte so šťavou, až kým neuvidíme, že sa z neho stane homogénna tekutina.

5

Keď máme pripravenú pomarančovú omáčku, vyberte panvicu z ohňa a nechajte ju stáť 5 minút. Zatiaľ čo odpočívame, zoberieme zvyšnú polovicu oranžovej a nakrájame ju, akoby boli polmesiac.

6

Posledný krok nášho oranžový jediný recept Pozostáva z odstránenia absorpčného papiera z podošvy, naliatia pomarančovej omáčky na ryby a zdobenia taniera pomarančovými kúskami. Ste pripravení k jedlu a nasajte prsty!

7

Ak máte radi rôzne recepty s rybami, ponúkame vám širokú škálu receptov na ryby, v ktorých nájdete od najjednoduchších až po najkrajšie jedlá: od dusenej mušle, kreviet po cesnak alebo chobotnice plnené mletým mäsom.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako urobiť oranžovú podrážku, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.