Recepty

Ako vyrobiť repné hranolky

Pin
Send
Share
Send
Send


zeleninové lupienky Neuveriteľný a chutný spôsob, ako nasekať niečo iné a zároveň využiť všetky výživové vlastnosti zeleniny. A nepochybne sú repné lupienky perfektnou kombináciou niečoho chrumkavého a sladkého, čo môže byť veľmi ľahké občerstvenie, ak ich vyrobíme v rúre. Chcete ich vyskúšať?, En.com, vysvetlíme to ako vyrobiť repné hranolky ľahko.

30 minút Nízka náročnosť Zloženie:
  • 2 surové repy pre 4-6 osôb
  • Olivový olej
  • Soľ a korenie
  • Bylinky podľa chuti
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako vyrobiť kapusta čipy Kroky, ktoré treba dodržať pri príprave tohto receptu: 1

repné štiepky Sú dobrou voľbou, ak hľadáte zdravé pica pica, a v tomto recepte, ktorý vám navrhneme, použijeme rúru namiesto vyprážania, týmto spôsobom získate chrumkavé hranolčeky na pár kalórií.

2

Začnite prípravou rúry na predhriatie na 150 ° C. Umyte a olúpajte repa a potom pomocou škrabky na zemiaky alebo mandolíny, ak ju máte po ruke, nakrájajte plátky repy veľmi tenké.

Čím sú tenšie, tým rýchlejšie budú variť a tým budú chrumkavejšie.

3

Akonáhle sú nakrájané, zostáva vám už len pár krokov, aby ste si ich mohli užiť repné štiepky, Na plech na pečenie rozotrite rastlinný papier, rozdeľte plátky repy bez ich stohovania a potom pridajte veľmi malú pomlčku olivového oleja, soli, korenia a bylín, ako je oregano, petržlen alebo tymián, Dajú vašej zelenine neuveriteľnú chuť.

4

Vezmite podnos do rúry na 15 minút alebo kým triesky nie sú zlatohnedé. Pravdepodobne by ste mali urobiť dve šarže, aby ste uvarili všetky plátky, ktoré ste nakrájali, ale čakanie sa oplatí. Vyberte z rúry a nechajte vychladnúť repné štiepky pred jedlom

Tento recept je vynikajúci a veľmi jednoduchý na výrobu, ale pravdou je, že ak pridáte ďalšiu zeleninu, získate úžasné a zdravé občerstvenie, preto vás pozývame pozrieť si naše recepty na:

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako vyrobiť repné hranolky, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Pin
Send
Share
Send
Send