Recepty

Ako vyprážať ryby

Obrázok: whatsontauranga.com

vyprážané ryby Konzumácia tohto jedla je jednou z najpopulárnejších a najchutnejších alternatív. Aj keď vieme, že nejde o najzdravšiu alternatívu, vždy je ideálne, ak sa chceme trochu obmieňať a dať si chuť. Avšak pre vyprážané ryby Je to skutočne chutné a chrumkavé, musíte dodržiavať niektoré odporúčania, ktoré vám pomôžu získať šťavnatú porciu plnú chuti. En.com vysvetlíme ako vyprážať ryby správne.

Mohlo by vás zaujímať aj: Grilované rybie recepty

Prvá vec, ktorú je dobré vziať do úvahy, keď poter Je to druh rýb, ktorý si vyberieme. Ryby, ktoré sú veľmi bohaté na mastné oleje, ako je losos, tuniak alebo sardinka, nie sú zvyčajne príliš vyprážané, výsledkom bude jedlo, ktoré sa na poschodí bude cítiť príliš mastne, aj keď je všetko chutné.

2

Medzi ryby, ktoré zvyčajne napomáhajú vyprážaniu, patria merlúza európska, kanice, tresky, chobotnice, soley alebo basy. Tieto druhy alternatív sú ideálne pre svoju konzistenciu a pre chudé ryby, ktoré spolu s olejom idú veľmi dobre.

3

Akonáhle ste si vybrali rybu, ktorú chcete smažiť, je veľmi dôležité ju pred vyprážaním dobre vysušiť, pretože je dôležité, aby prísady, ktoré používame na zakrytie rýb, boli dobre pripevnené a zmiešali sa s chuťou jedla.

4

Na vyprážanie rýb môžete použiť techniku kysnutý alebo z v trojobale, buď to ide veľmi dobre. Viete, ako to urobiť?

  • Cesto: na to budete potrebovať zbité vajíčko a múku predtým ochutenú soľou, korením alebo požadovaným korením. Ryby prechádzajú cez vajíčko a potom cez múku, až kým nie sú dobre zakryté. Budete pripravení na smaženie.
  • Empanar: je to rovnaký postup, ale namiesto múky sa používajú strúhanky. Niektorí ľudia uprednostňujú pridávanie múky do chleba, v tomto prípade by sa mali ryby ponoriť do vajec, potom do múky a potom do strúhanky. Ak si vyberiete empanadu, odporúča sa nechať rybu v chladničke 15 minút pred jej varením. Chlieb tak lepšie prilne a konečný výsledok bude oveľa chutnejší.
5

Odporúčame vyprážať ryby na panvici s množstvom olivového oleja (alebo podľa toho, čo uprednostňujete) veľmi horúce. Vždy to robte na miernom ohni, pretože ak je oheň veľmi vysoký, riskujete, že v pálenom obale alebo cestíčku bude horieť, ale ryba sa nevarí dobre.

Akonáhle je ryba hnedá na oboch stranách, opatrne odstráňte olej a položte na tanier alebo misku s absorpčným papierom tak, aby absorboval olej a stal sa omnoho suchším a chutnejším. Ready!, V jednoduchých krokoch si môžete vychutnať vynikajúce vyprážané ryby.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako vyprážať ryby, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.