Recepty

Ako vyrobiť omáčky na báze bieleho syra

omáčky Sú to polotekuté prípravky, ktorých účelom je sprevádzať jedlo, či už ide o mäso, ryby alebo iné kulinárske prípravky. Jeho konzistencia sa môže pohybovať od kvapaliny po tekutinu podobnú kaši. Okrem toho sa môže podávať studená aj horúca v závislosti od každého typuomáčka.aomáčka Používa sa ako doplnok k určitým potravinám, na zvýšenie a zlepšenie jeho chuti. V tomto článku uvádzame niekoľko rýchlych receptov, ktoré môžete urobiť rôznymi spôsobmi.omáčky ktorýzákladňa je vždybiely syr, Uvidíte, že v každom z receptov odporúčame typ jedla.

Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako pripraviť omáčky na báze vajec

Omáčka s bielym syrom a homárom

Musíte zmiešať v panvici 5 cl homárskej polievky (alebo konzervovanej polievky) s 200 g 0% tuku a syrom a trochou mlieka a dať ju na mierny oheň, aby sa zohriala a dobre premiešala súčasne s vašou Miešate ho drevenou lyžičkou, potom musíte pridať lyžicu bazalky, pol lyžičky čerstvých tymiánových listov a korenia a nechať niekoľko minút variť. Ak je omáčka trochu silná, môžete z hrnca vybrať horúcu panvicu, pri jej podávaní je lepšie, aby bola horúca. Ako už názov napovedá, jedná sa o veľmi bohatú omáčku pre studené ryby.

Bylinková omáčka z bieleho syra

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je poraziť dve polievkové lyžice syra 0% tuku s lyžičkou horčice, lyžičku vínneho octu, soľ a korenie. Musíte ho poraziť energiou, aby boli všetky ingrediencie dobre premiešané. Potom musíte pridať dve polievkové lyžice vody a ochutiť omáčku, ktorú musíte pridať polievková lyžica estragónu alebo bazalky okrem iných bylín. Je to omáčka, ktorá sa prispôsobí všetkým jedlám, ale ukázalo sa, že je veľmi bohatá na kraby a krevety.

Curriedová biela syrová omáčka

Malá polievková lyžica kari musíte riediť do polievkovej lyžice vody. Keď máte kari dobre nariedené, musíte ho zmiešať s 200 g 0% syra s obsahom tuku. Potom musíte zmes vložiť do vodného kúpeľa a pridajte žĺtok vajíčko za stáleho miešania ho zahusťujete. Táto omáčka sa najlepšie podáva horúco a podáva sa každému jedlu: mäso, ryby alebo zelenina.

Biela syrová omáčka s majonézou MAYONESA LIGERA

Na dobro majonéza musíte poraziť 200 gramov 0% syra s lyžicou, polievkovou lyžicou a pol octom a soľou a korením podľa vašich predstáv.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako vyrobiť omáčky na báze bieleho syra, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.