Recepty

Ako pripraviť šunkovú a syrovú omeletu

Pin
Send
Share
Send
Send


varená šunka a syr sú to dve zložky, ktoré sa dokonale kombinujú navzájom, a zase s mnohými inými potravinami; to je dôvod, prečo je plniaci Veľmi časté pre pizzu, pizzu, empanadily alebo dokonca na vyplnenie kurčaťa. Ale okrem týchto komplikovaných receptov je možné použiť jednoduché šunky ako napr francúzska omeleta a urobte ich chutnými. Týmto spôsobom chceme podrobne vysvetliť Ako pripraviť šunkovú a syrovú omeletu.

15 minút Nízka náročnosť Zloženie:
  • 2 vajcia (na osobu)
  • 50 g syra podľa chuti
  • 50 g šunková šunka
  • Vypadni
  • Olivový olej
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako vyrobiť šunkovú omeletu Postupujte podľa týchto pokynov: 1

Keď pripravujete svoju francúzsku omeletu alebo omeletu so šunkou a syrom, prvá vec, ktorú by ste mali urobiť, bude škrupiny a biť vajcia v miske alebo miske. Ak to chcete urobiť, musíte ich najskôr osoliť a použiť ručné prúty alebo vidličky, ako uprednostňujete. Je potrebné poznamenať, že existujú ľudia, ktorí pridávajú trochu mlieka (dve polievkové lyžice), aby získali chmýľovej omeletu.

2

Potom musíte nakrájanú varenú šunku alebo york v malých prúžkoch alebo kockách, ktoré musíte zahrnúť do misky s rozšľahanými vajíčkami. V prípade syra si môžete vybrať medzi použitím strúhaného syra, ktorý tiež pridáte k vyššie uvedeným zložkám, alebo akýchkoľvek iných odroda syra že musíte tiež nasekať predtým.

3

Pomocou vidlice premiešajte zmes tak, aby šunka a syr boli dobre integrované do vajíčka a pri zapálení nepriľnavá panvica S trochou olivového oleja. Je nevyhnutné, aby sa panvica nelepila tak, aby sa počas prípravy nezničila francúzska tortilla.

4

Akonáhle je panvica s olejom veľmi horúca, mali by ste naliať premiešajte omeletu so šunkou a syrom a trochu to uvaríme drevenou lyžičkou - nikdy nie s kovovým riadom, aby nedošlo k poškriabaniu panvice - aby vajce zapadli.

5

Akonáhle zistíme, že to začne variť na jednej strane, budeme musieť choďte okolo šunky a syrovej omelety takže je zlatý na oboch stranách. Môžete si tiež zvoliť zloženie omelety na polovicu, na tri časti alebo zachovať zaoblený tvar panvice.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako pripraviť šunkovú a syrovú omeletu, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Pin
Send
Share
Send
Send