Recepty

Ako pripraviť zemiaky plnené šunkou a syrom

Pin
Send
Share
Send
Send


Existujú veľmi univerzálne potraviny, ako napríklad zemiaky, ktoré uľahčujú úlohu v kuchyni a umožňujú nám pripraviť si chutné, ale veľmi odlišné recepty. Týmto spôsobom môžeme ušetriť na nákupnom zozname a prekvapiť nás inovatívnymi pokrmami, ktoré sa vzdialia od toho, čo zvyčajne slúžime pri stole. A v tomto článku by sme chceli zdôrazniť veľkú všestrannosť zemiakov tým, že vám ukážeme originálny a iný spôsob varenia. Navrhujeme vás pripravte zemiaky plnené šunkou a syrom Sú chutné a určite ako každý. Uvidíte, že si ich môžete pripraviť so šunkou York alebo šunkou serrano podľa svojich preferencií. Berte na vedomie recept!

2 osoby Nízka náročnosť Zloženie:
  • 4 zemiaky
  • 100 g šunky alebo serrano šunky
  • 100 g syra
  • 1/2 cibule
  • olivový olej
  • vypadni
  • maslo
  • strúhaný syr
Môže vás zaujímať aj to, ako pripraviť zemiaky plnené tuniakom. Postupujte podľa týchto pokynov: 1

Ak chcete začať pripravovať tento recept na zemiaky plnené šunkou a syrom, bude prvým krokom zemiaky varíme na koži v hrnci alebo v panvici s vodou a hrsťou hrubej soli. Musíte počkať, kým dovnútra zemiaky nezmäknú; Ak to chcete skontrolovať, môžete si pomôcť nožom a pichnúť zemiaky priamo do stredu, aby sa zaistilo, že je dobre uvarená, alebo naopak, ak ešte potrebuje pár minút varenia.

2

Keď sú zemiaky už uvarené, vyberte ich z hrnca a položte ich na tanier, aby sa mierne ochladil. Akonáhle už nebudú horieť, bude čas ich rozrezať na polovicu nožom a začať prázdne vo vnútri pomocou lyžice a choďte položiť dužinu všetkých zemiakov do misy alebo misy. Neskôr musíte naplniť zemiaky prípravou zemiakovej kaše, šunky a syra.

3

Teraz, vidličkou, rozdrvte všetku zemiakovú dužinu, ktorú ste si vyhradili v miske, až kým sa nerozpáli. Pridajte do zemiakov trochu masla a zamiešajte ho tak, aby sa integroval a výsledný pyré bol sladší a hladší. Potom nakrájajte šunku, nakrájajte cibuľu a syr nakrájajte na malé kúsky; Akonáhle je hotový, pridajte tieto tri ingrediencie do zemiakovej kaše, štipku soli a znova miešajte, kým sa nedosiahne konzistentný a homogénny pyré.

4

Nakoniec pomocou lyžice naplňte prázdne zemiaky zemiakovou kašou, šunkou a syrom ktoré ste práve pripravili Ďalej budete musieť vložiť plnené zemiaky do pekáča, nastriekať množstvo strúhaného syra, ktoré sa vám páči, a dať ich do rúry tak, aby boli zapečené a varené najmenej 10 minút. Po uplynutí tejto doby skontrolujte, či sa zhnedli na vrchu a ak áno, na vašom Zemiaky plnené šunkou a syrom Budú pripravení slúžiť.

5

Toto je jednoduchý recept, ktorý vás môže ľahko ponáhľať a napríklad spolu so šalátom nám umožňuje získať jednoduché, ľahké a rýchle jedlo. Ak sa vám výsledok páčil a chcete si naďalej užívať veľkú všestrannosť, ktorú ponúkajú zemiaky v kuchyni, nenechajte si ujsť nasledujúce recepty, v ktorých môžete objaviť veľa rôznych spôsobov varenia a prezentácie tohto jedla:

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako pripraviť zemiaky plnené šunkou a syrom, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Pin
Send
Share
Send
Send