Recepty

Ako urobiť kotletky v záhradníkovi

Pin
Send
Share
Send
Send


Obrázok: recipes-cocina-argentina.info

kotlety na záhradníka Sú vynikajúcim jedlom, veľmi ľahko sa pripravujú, aj keď si vyžadujú trochu času. Jeho pôvod je v Portoriko A je to veľmi chutný spôsob, ako jesť súčasne zeleninu a mäso. Ak máte hostí, jedná sa o perfektné jedlo, pretože ho môžete nechať pripravený ráno a zahriať ho na obed. Jeho chuť, zmes sladkých a slaných potravín vás prenesie do sveta chutí, ktoré objavíte. V zdieľame s vami rCreole eceta niektorých bohatých kotletov záhradníkovi.

45 minút Stredne ťažké Zloženie:
  • 4 bravčové kotlety
  • 1 lyžica marinády (sušené oregano, cibuľový prášok a korenie)
  • Mletý cesnak
  • cibuľa
  • ½ šálky kuracieho vývaru
  • Zelenina: kukurica, hrach
  • Vyprážané paradajka
  • vavrín
  • Striekajúcej biele víno
  • Paprika
Môže vás zaujímať aj to, ako pripraviť pečené jahňacie kotlety. Postupujte podľa týchto pokynov: 1

Prvá vec, ktorú musíte urobiť na varenie týchto kotletiek v záhradníkovi, je pripraviť marinádu, Odporúčame túto marinádu: sušené oregano, cibuľový prášok a korenie. Vezmite kotlety a kuchynskou kefkou rozložte marinádu na obidve strany. Pridajte trochu soli.

2

Na panvicu nalejte postriekanie olejom a nasaďte kotlety na obidve strany. Keď je zlatohnedá, odstráňte z tepla.

3

Do tej istej panvice pridajte cibuľu nakrájanú na tenké plátky, strúčiky cesnaku na plátky, paradajku a trochu červeného korenia. Odstráňte omáčka a zahriať na stredné teplo asi 5 minút. Pridajte kotlety.

4

Pridajte paradajkovú omáčku a trochu znížte teplo. Kuracie vývar pridajte, až kým kotlety zľahka nezakryjete. Nechajte všetko variť asi 10 minút, až kým kotletky nezachytí chuť omáčky. Je čas napraviť soľ.

5

Pridajte listy vavrín a víno a všetko nechajte variť asi 30 minút.

6

Posledným krokom je náš kotlety na záhradníka Je to pridanie zeleniny. Môžete si kúpiť čerstvú zeleninu, alebo ak chcete, kúpiť vrece mrazenej zeleniny a naliať na tanier. Je pohodlnejšia a tiež veľmi bohatá. Odporúčame pridať tieto druhy zeleniny a zeleniny: kukurica, huby a hrach. Môžete tiež pridať nejaké bohaté fazule. Nechajte zeleninu variť ďalších 10 minút a vyberte z tepla.

7

Kotlety už máte v záhradníkovi pripravené. Teraz zostáva iba to, že sprevádzané bohatou bielou ryžou, Uvidíte, ako vaši hostia nezanechávajú žiadne stopy na tanieri, a uvidíte, ako chuť tohto kreolského jedla obľubuje každý!

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako urobiť kotletky v záhradníkovi, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Pin
Send
Share
Send
Send