Recepty

Ako vyrobiť kuracie a rezance wok

Pin
Send
Share
Send
Send


Máte radi chuť? orientálne jedlo? Potom ste už určite vyskúšali jedlo vyrobené s wok; Môžu sa zmiešať so zeleninou, rovnako ako s bielkovinami, ryžou alebo rezancami. Existuje veľa spôsobov, ako si užiť wok a chceme, aby ste sa to naučili robiť z domu, takže vám to ponúkame wok recept s ktorými budete cmúľať prsty.

Vezmite papier a pero a pripravte sa na učenie ako urobiť kurča a rezance wok, tradičné jedlo orientálnej kuchyne a teraz si môžete variť z vlastnej kuchyne. Pripravený?

Zloženie s nízkou náročnosťou:
  • 250 g pšeničných alebo ryžových rezancov (podľa vášho výberu)
  • 1 cibuľa
  • 200 gramov húb
  • 1 zelený korenie
  • 1 červená paprika
  • 2 mrkvy
  • 2 kuracie prsia
  • 2 strúčiky cesnaku
  • Sójová omáčka
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako pripraviť kuracie mäso dusené wokovými rezancami Kroky, ktoré treba dodržať pri príprave tohto receptu: 1

Prvá vec, ktorú musíme urobiť, aby sme sa naučili urob wok s rezancami a kuracím mäsom Je to ohriať trochu oleja v wok. Medzitým použijeme a nasekáme kuracie prsia na malé kúsky; Ochutíme ich a uvaríme v horúcom oleji.

2

Keď vidíme, že je kuracie mäso, odstránime ho z tepla a pomocou oleja varíme nasekaný cesnak a nakrájanú cibuľu; trik je v tom, že cibuľa nie je nakrájaná príliš malá, ale v prúžkoch, aby sa zlepšila chuť prísady.

3

Ďalej musíme urobiť to isté so zvyškom zeleniny: mrkvou a dvoma paprikami. Nakrájame ich na podlhovasté tvary a pridáme ich do wok na varenie. Keď sú trochu hotové, pridáme huby (pretože ich doba varenia je kratšia ako pri inej zelenine).

4

Budeme musieť presunúť zeleninu wok, aby sme sa vyhli spáleniu, keď vidíme, že sú uvarené podľa nášho vkusu, musíme na začiatku začleniť kurča. Odstránime všetky zložky tak, aby boli zmiešané a zelenina a kuracie wok chutné.

5

V samostatnom hrnci musíme dať trochu vody a dať ju na rýchly oheň do varu; len čo sa uvarí, musíme pridajte rezance že, či už sú to pšenica alebo ryža, vyrábajú sa rýchlejšie ako bežné cestoviny: do 5 minút sú pripravení slúžiť.

6

Keď sú rezance pripravené, musíte ich vypustiť pomocou sitka a pridať ich do woku, kde máme zeleninu a kurča. Okamžite pridajte sójovú omáčku (podľa chuti) a nastrúhajte všetky ingrediencie tak, aby sa úplne premiešali a integrovali všetky príchute. A to je všetko! Užite si svoje kurča a rezance wok urobíte sami za niečo viac ako 20 minút. Využite výhody!

7

Ak máte radi orientálne jedlo, dávame vám ďalšie tradičné recepty, ktoré sa môžete naučiť robiť vlastnými rukami, môžete ich zaregistrovať?

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako vyrobiť kuracie a rezance wok, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Video: Opekané čínske rezance s kuracím mäsom (Jún 2022).

Pin
Send
Share
Send
Send