Recepty

Ako vyrobiť obalované krevety

Pin
Send
Share
Send
Send


obaľované krevety alebo kysnutý (tiež známy ako Milanese krevety) predstavujú elitné jedlo, najžiadanejšie v pobrežných reštauráciách. Je to vynikajúci recept, ktorý si navyše môžete ľahko vyrobiť z domu. Preto v tomto článku vám ukážeme tento jednoduchý recept, aby ste sa ho naučili rýchlo vyrobiť. Pokračujte v čítaní a objavovaní ako vyrobiť obalované krevety v jednoduchých krokoch.

Zloženie s nízkou náročnosťou:
  • Camarones
  • vajíčka
  • Strúhanka alebo múka
  • Soľ a korenie
  • Vyprážací olej
  • citrón
Môže vás zaujímať aj to, ako vyrobiť cesnakové krevety. Postupujte podľa týchto pokynov: 1

Množstvo kreviet, ktoré plánujeme kúpiť, závisí od počtu hostí. Nezáleží na tom, či sú krevety zmrazené, slúžia rovnako. Ak ich kúpime kompletné (so škrupinou), musíme ich vyčistiť a ošúpať, to znamená, že z hlavy a kože, ktorá ich zakrýva, zostane iba mäso. Čím väčšie sú krevety, tým lepšie takže menej popierame ich čistenie a viac jesť.

2

Akonáhle budeme mať čisté krevety, zvyšok je ľahká vec: ochutíme ich soľou a korením v hojnom množstve. V rovnakom čase umiestnime do misky dve vajcia a porazíme ich.

3

Krevety míjame vajíčko, ale nie všetky spolu, ale v malých skupinách a potom ich porušujeme, každý prechádza strúhankou, Niektorí ľudia namiesto strúhanky používajú múku, ktorá je v chuti každého.

4

Keď sme prvú skupinu kreviet porazili, okamžite sme ich vzali na fritézy A varíme ich. Oheň by nemal byť príliš silný, takže chlieb horí tak rýchlo. Akonáhle je chlieb zlatý, krevety sú pripravené. Zatiaľ čo niektorí varia, pripravujeme ďalšie a tak ďalej.

5

Jesť tieto chutné obaľované krevety alebo kysnutýIdeálne je ochutiť ich pikantnými omáčkami z paradajok, s množstvom citrónovej alebo sójovej omáčky (ako je vidieť na hlavnom obrázku). A pripravené! Teraz si môžete pripraviť príjemné a dokonalé jedlo pre akúkoľvek dennú dobu.

6

Ak máte radi krevety, máme ďalšie recepty, ktoré používajú túto ingredienciu ako svoju hlavnú ingredienciu a určite ju budete milovať. Napríklad sa môžete naučiť vyrábať krevety tortilly, môžete si zvoliť iný recept, ako napríklad vyprážané krevety, alebo, ak dávate prednosť, môžete skúsiť cesnakové krevety, ktoré vám nasávajú prsty.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako vyrobiť obalované krevety, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Pin
Send
Share
Send
Send