Recepty

Ako vyrobiť čokoládový puding

Pin
Send
Share
Send
Send


Obrázok: recipes.solosabores.com

čokoládový puding Je to dezert, ktorý vyzerá ako koláč a má štruktúru podobnú pudinku. Podáva sa za studena a existuje niekoľko spôsobov, ako ju pripraviť, aj keď najvýznamnejšie sú pečené alebo varené. V tomto článku vám ukážeme veľmi jednoduchý a rýchly spôsob, ako to urobiť v rúre a okrem toho s výrobkami, ktoré máme všetci doma na prípravu iných potravín, ako je chlieb, vajcia, mlieko a cukor. Ak chcete vedieť ako pripraviť čokoládový puding Pokračujte v čítaní a objavte kroky.

Zloženie s nízkou náročnosťou:
 • 1 bochník chleba
 • 5 vajec
 • 100 g cukru
 • 1/2 l mlieka
 • 1 tableta čokolády a 1 lyžica kakaového prášku
 • Oranžová kôra
 • 1 polievková lyžica vanilky alebo škorice
 • Pre cukrovinky:
 • 1/2 lyžice citrónovej šťavy
 • 50 g cukru a trochu vody
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako vyrobiť jablkový puding Kroky, ktoré treba dodržať pri príprave tohto receptu: 1

Prvá vec, ktorú by sme mali urobiť, aby sme začali pripravovať domáci čokoládový puding, je zohrejte mlieko, kakaový prášok a pomarančovú kôru pri nízkej teplote, Oranžová chuť môže byť podľa chuti, čím viac dáte viac oranžovej arómy, odporúčame vám však, aby ste neboli väčšie ako lyžica, aby sa neprekrývala čokoláda. Nenechajte zmes variť. Pridajte tiež vanilková alebo škoricová esencia, vyberte si podľa svojho vkusu. Teraz predhrievajte rúru na 200 ° C, hore a dole.

Obrázok: lacocinayrecetasdelanouvellevie.com2

Ak je zmes horúca, ale nevarí, nasekajte čokoládovú tabletu a pridajte ju, Miešajte bez zastavenia tak, aby nespálilo alebo sa nelepilo na dno hrnca. Čokoláda môže byť čierna alebo s mliekom, ako sa vám páči, ale odporúčame, aby ste si vybrali intenzívnejšiu chuť, aby puding nebol príliš sladký. Keď sa čokoláda roztopí, vypnite teplo, ale panvicu neodstraňujte, aby zostala teplá a nestuhla.

Obrázok: lacocinademaria.net3

Teraz v miske poraziť vajcia a cukor kým nezískate penovú textúru. potom, chlieb nakrájajte na tenké plátky alebo si s ňou pripravte drobky, aby ste si uľahčili zmiešanie so zvyškom ingrediencií. A ak si chcete pripraviť čokoládový puding pre coeliacs, použite bezlepkový chlieb.

Obrázok: elmonstruodelasgalletas.com4

Pridajte rezaný chlieb - do zmesi mlieka a kakaa a - poraziť to s mixérom alebo elektrickými tyčami. Keď ste trochu šľahali, obsahujú vajcia a cukor a pokračujte v bití, kým nezískate homogénne a krémové cesto.

Obrázok: masalladelgluten.com5

Teraz je čas na pripraviť cukroví, Tento krok je voliteľný, pretože nie všetky čokoládové pudingy majú na vrchu vrstvu karamelu, ale ak chcete dať tento dotyk, vysvetlíme, ako to urobiť. Do hrnca pridajte cukor, citrónovú šťavu a trochu vody (1/4 pohára) a zohrejte ho na mierne teplo. Neprestávajte miešať, aby nehrešil alebo nespálil.

Obrázok: tusdulcescaprichos.com6

Keď on puding candy Vezmite vhodnú farbu (podobnú medu), odstráňte ju z tepla a dajte ju na koláč. Pomocou špachtle kúpte aj boky formy tak, aby bol celý puding pokrytý karamelom. Nechajte to trochu vychladnúť.

Obrázok: asesytrucoscocina.com7

Keď sladkosť trochu vychladla, pridajte čokoládové pudingové cesto do formy. Pretože je rúra už horúca, znížte teplotu na 180 ° C, pridajte puding a pečte 35-40 minút, Dajte pozor, aby nespálil alebo nezostal príliš surový, v ideálnom prípade je na vrchu trochu zlatý. Ak to vidíte takto, vykonajte test pomocou tyčinky, ktorý spočíva v tom, že puding napichnete paličkou a sledujete, či vyjde čistý alebo nie. Keď budete pripravení, vložte ju do chladničky na ochladenie, pretože čokoládový puding sa podáva studený.

Obrázok: speedcuchara.com8

Nechajte ho niekoľko hodín v chladničke a potom ho vyberte z formy a podávajte. Hotovo! Ako vidíte, urobiť čokoládový puding Je to veľmi jednoduché a umožňuje nám využívať potraviny, ako je chlieb.

Obrázok: lacocinadesebeair.com

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako vyrobiť čokoládový puding, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

tipy
 • Puding preneste do skladovacej nádoby a uzavrite ho plastovým obalom alebo maslovým papierom. Zakryte vekom a chladom.

Pin
Send
Share
Send
Send