Recepty

Ako vyrobiť sušienky v mikrovlnnej rúre

Pin
Send
Share
Send
Send


brownies Sú to veľmi populárny dezert, pretože sú chutné a veľmi ľahko sa pripravujú. Ale ak nemáte rúru a chcete si vychutnať jej sladkú chuť, je možné ich pripraviť ešte jednoduchším spôsobom: pomocou mikrovlnnej rúry. Tento recept je ideálny pre všetky prípady, keď potrebujete urobiť zákusok rýchlo a bez komplikácií, zaregistrovať prísady a pustiť sa do práce, pretože en.com vysvetlíme ako vyrobiť sušienky v mikrovlnnej rúre.

15 minút Nízka náročnosť Zloženie:
  • 150 g tmavej čokolády
  • ¼ šálka cukru
  • 130 g masla
  • 3 vajcia
  • 3/4 šálky múky
  • 1 lyžica kakaového prášku
  • 2 polievkové lyžice mlieka
  • 1 čajová lyžička prášku do pečiva
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako urobiť Brownies kroky, aby sa tento recept: 1

V mikrovlnnej rúre urobte sušienky Je to také jednoduché, ako to znie, a za pár minút to dostanete. Na začiatok vezmite nádobu, pokiaľ možno zo skla bezpečného do mikrovlnnej rúry a nasekanú čokoládu vložte spolu s maslom.

2

Mikrovlnná rúra na priemerný výkon na 1 minútu, po uplynutí tohto času ju vyberte a overte, či je roztavená, inak ju zadajte ďalších 10 sekúnd a tak ďalej. Je dôležité, aby ste to robili veľmi opatrne, pretože ak prechádzate alebo umiestnite mikrovlnnú rúru na vysokú silu, čokoláda by mohla horieť.

3

Potom pridajte vajcia do misky a zamiešajte spolu s predtým preosiatej múkou, cukrom, kakaovým práškom a práškom do pečiva. Po zmiešaní pridajte rozpustenú čokoládu s maslom a miešajte, až kým nedosiahnete homogénnu zmes, ktorá bude vaša cesto sušienky.

4

Vezmite do formy vhodnú na použitie v mikrovlnnej rúre, naneste maslo a múku na povrch, aby ste zabránili zlepeniu, a potom nalejte zmes brownies, Teraz odložte pleseň do mikrovlnnej rúry pri 750 W na 5 minút.

Po uplynutí tejto doby sa uistite, že je dezert pripravený, len vložte nôž do stredu, ak vyjde čistý, bude na svojom mieste.

5

Pred podávaním ju vyberte a nechajte ju trochu vychladnúť. Môžete sprevádzať svoje mikrovlnné sušienky s trochou vanilkovej zmrzliny a poteší vynikajúci a veľmi jednoduchý dezert.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako vyrobiť sušienky v mikrovlnnej rúre, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Pin
Send
Share
Send
Send