Recepty

Ako pripraviť syrovú omáčku

syr Je to vynikajúca a všestranná prísada, ktorá skvele ovplyvní vaše zeleninové, cestovinové a mäsové pokrmy. Odvažujete sa vyskúšať jednoduché riešenie a gurmán?, potom to nemôžete nechať ujsť recept na syrovú omáčku ktorá bude slúžiť na premenu akéhokoľvek jednoduchého prípravku na 5-hviezdičkovú misku s niekoľkými prísadami. Pozor, pretože na stránkach en.com si vysvetlíme postupné kroky ako pripraviť syrovú omáčku ľahké a rýchle

15 minút Nízka náročnosť Zloženie:
  • 250 gramov strúhaného syra podľa nášho výberu
  • 3 polievkové lyžice masla
  • 3 polievkové lyžice múky
  • 1 alebo 2 šálky mlieka (v závislosti od hrúbky omáčky)
  • Soľ a korenie
Môže vás zaujímať aj to, ako pripraviť syr a cibuľovú omáčku. Postupujte podľa týchto pokynov: 1

Make a ľahká a chutná syrová omáčka Je to možné za pár minút. Ak chcete začať, musíte si vybrať syr podľa vášho výberu, môžete si vybrať čedar, ktorý bude sprevádzať nachos a domáci guacamole, pre Gruyere alebo Emental, ktoré budú slúžiť so zeleninou a cestovinami a dokonca aj pre modrý syr, ak chcete dať osobitnú chuť grilované mäso

2

Po výbere druhu syra ho zvýraznite, aby sa uľahčil proces tavenia. Potom musíte rozpustiť maslo v miernom hrnci, po roztopení pridajte 3 polievkové lyžice preosiatej múky a dobre premiešajte, aby ste sa vyhli hrudkám.

3

Do tohto prípravku pridajte soľ a korenie podľa chuti a vždy miešajte pri nízkej teplote, potom postupne pridajte mlieko a premiešajte. Nezabúdajte, že ak použijete dva odporúčané šálky mlieka, môžete ich používať syrová omáčka Bude to tekutejšie, zatiaľ čo ak použijete menšie množstvo, bude to tupšie a hrubšie. Táto textúra je vhodná pre a Čedarová omáčkanapríklad.

4

Keď zmes dosiahne požadovanú hrúbku, pridajte strúhaný syr a miešajte, kým sa úplne neroztopí. Pokúste sa korigovať soľ a korenie a vypnite teplo, keď je syr správne roztopený. Je to také jednoduché! S týmito jednoduchými krokmi môžete získať ľahká a chutná syrová omáčkaTrúfate si to vyskúšať?

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako pripraviť syrovú omáčku, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.