Recepty

Ako vyrábať domáce vajcia Kinder

Navrhujeme vám dať sladkú pochúťku z čokolády s jedinečným receptom, ktorý poteší mladých i starých. V nasledujúcom článku de.com vám ukážeme, ako pripraviť sladký, jedinečný a veľmi prekvapivý recept. Chcete vedieť viac? Potom venujte pozornosť a objavte cako vyrábať domáce vajcia, Nájdite malý detail, ktorý chcete dať dovnútra, od poznámok k želé alebo malej figúrke - pokiaľ to nie je pre deti príliš nebezpečné - ako v autentickej Kinder. Predstavte si a divte sa tým najmenším s čokoládovým vajcom s týmto lahodným domácim receptom. Sladké prekvapenie, ktoré sa vám bude páčiť.

1 hodina Nízka náročnosť Zloženie:
  • Obal z horkej čokolády (čistý alebo mliečny, podľa chuti)
  • Biela čokoláda
  • Vnútorné prekvapenie (želé, hračky ...)
  • Pleseň na čokoládové vajcia (podobná šálke vajec)
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako pripraviť puding na vajce Kroky, ktoré treba dodržať pri príprave tohto receptu: 1

Pred začatím nášho receptu je dôležité vedieť čo môžeme zahrnúť do Kinderovho vajíčka byť schopný prekvapiť tých najmenších. Najdôležitejšie je, že to, čo vložíte, nie je príliš nebezpečné, najmä ak ide o hračku alebo malú figúrku jednej z vašich obľúbených postáv. Odporúčame vám, najmä kvôli ľahkosti a pohodliu patria sem želé, sušienky alebo čokoláda, Určite to budú milovať!

A ak chcete niečo staršieho prekvapiť, skúste nechať vo vnútri poznámku, motivačnú frázu alebo vodítko, ktoré vedie k ďalšiemu prekvapeniu. Premeniť domáce materské vajce S príjemným prekvapením!

2

Vypracovanie domáce materské vajce Je to veľmi jednoduché. Na začiatok roztavte čokoládu v obale, ktorý ste si zakúpili v ktoromkoľvek supermarkete alebo špecializovanom cukrárni. Ako sme už povedali, táto čokoláda môže byť čisto čierna alebo s mliekom, pričom sa vždy zohľadňuje chuť spotrebiteľa, pretože bude základom sladkého vajca.

Na jej roztavenie to môžete urobiť vo vodnom kúpeli alebo v mikrovlnnej rúre, vždy v krátkych intervaloch a za stáleho miešania, aby čokoláda nespálila. V tom vám povieme, čo je kúpeľ Maria, aby ste pochopili, ako by ste mali pripraviť recept.

3

Akonáhle sa čokoláda zlikviduje, nechajte ju mierne vychladnúť a potom ju nalejte do formy na vyplnenie vajec, Trik na vytvorenie dobrého vajca spočíva v tom, že forma pokryje potrebné množstvo bez prebytočnej čokolády. Pamätajte, že neskôr pridáme ďalšiu vrstvu čokolády a že vo vnútri musí byť vákuum, čo bude miesto, kde prekvapíme Domáce materské školy.

4

Nech čokoládové vajíčka v pohode pri izbovej teplote vo forme približne 10 minút a potom ich umiestnite do chladničky, aby sa iba vytvrdili.

5

Kým základňa škôlky chladí, je čas roztaviť druhú časť pokrytia: biela čokoláda, Opakujte rovnaké kroky ako v prípade horkej čokolády: rozpustite ju vo vodnom kúpeli alebo v mikrovlnných intervaloch, pričom dávajte pozor, aby ste ju nespálili. Ak sa úplne vráti späť, nechajte ho niekoľko minút zohriať.

6

Potom vyberte formu z chladničky a opatrne nalejte biela čokoláda na tmavej čokoláde, Na vykonanie tohto kroku odporúčame použiť lyžicu a neliať čokoládu priamo, pretože to zabráni roztaveniu prvej vrstvy čokolády v dôsledku tepla bielej čokolády. Môžete si tiež pomôcť štetcom, pretože biela vrstva môže byť tenšia ako čierna.

7

Ak máte vo vnútri dve vrstvy čokolády, musíte ju vložiť späť do chladničky, aby úplne vychladla a stuhla vajíčko. Stačí pár hodín.

8

Rozvinúť! Už sme skoro hotoví. Teraz sme dosiahli najcitlivejší moment receptúry. Musíte opatrne odstráňte čokoládové vajíčka z formy, Ak máte obe polovice, vložte prekvapenie do jednej z nich. Potom roztopte čokoládu a vložte dve časti, aby ste dostali celé vajíčko, odporúčame vám to urobiť pomocou kefy.

9

Hotovo! Už máte svoj vlastný domáce materské vajcia S týmto jednoduchým a rýchlym receptom. Sladké prekvapenie, ktoré poteší palety mladých i starých. Vyskúšajte to!

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako vyrábať domáce vajcia Kinder, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.