Recepty

Ako pripraviť čokoládu Neapolitans

Pin
Send
Share
Send
Send


Čokoládové neapolity Sú jedným z tých neodolateľných receptov, ktoré majú radi deti aj dospelí. Ak chcete variť a chcete prekvapiť chutné Domáce čokoládové neapolitany, zaregistrujte si tento recept, ktorý vám dáme, kde sa môžete učiť ako pripraviť čokoládu neapolitanov rýchlym, jednoduchým a vynikajúcim spôsobom. Vyhrajte svoju rodinu tým, že osladíte svoje dni týmto lahodným receptom, budú sať svoje prsty!

Zloženie s nízkou náročnosťou:
  • 1 obdĺžnikový list z lístkového cesta
  • Čokoládová smotana
  • Peach Jam
  • Čokoládové rezance
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako pripraviť krém Neapolitans Postupujte podľa nasledujúcich pokynov, aby ste urobili tento recept: 1

Prvý krok k učeniu ako pripraviť čokoládu neapolitanov pozostáva z rozprestretia lístkového cesta na hladký povrch a rozotretia čokoládového krému v strede cesta; Musí byť dobre roztiahnutý, ale predovšetkým iba v centrálnej oblasti lístkového cesta, hrany by mali byť biele.

2

Ďalej musíme uzavrieť lístkové cesto, aby sme vytvorili náš Čokoládové neapolity; Aby sme to dosiahli, budeme musieť ohýbať iba jeden koniec lístkového cesta do stredu listu a druhý koniec smerom do stredu. Týmto spôsobom dokážeme vyrobiť vrecká naplnené čokoládou typické pre neapolské.

3

Teraz musíme otočiť zloženú pastu tak, aby sa uzavrel Neapolská čokoláda zostať na dne; Na výrobu neapolitanov musíme cesto nakrájať na obdĺžnikový tvar, aby zostal typický tvar tejto pasty.

Vystrihnite toľko kusov, koľko chcete, a požadovanú veľkosť: môžete ich zmenšiť, ak chcete, aby boli zdieľané, alebo väčšie, ak chcete, aby boli pre jednu osobu.

4

Potom musíme vstúpiť do Čokoládové neapolity v rúre ktorý musí byť predhrievaný na teplotu 200 ° C nad i pod. V ideálnom prípade položte neapolitany na papier, ktorý prináša rovnaké lístkové cesto, a nechajte ho v peci asi 15 minút. Keď vidíte, že neapolania sú zlatohnedé, pred spálením ich vyberte z rúry.

5

Po uplynutí tejto doby v rúre ju musíme odstrániť Čokoládové neapolity, Zoberieme polievkovú lyžicu broskyňového džemu a zahrievame 2 minúty v mikrovlnnej rúre, potom ju musíme naniesť na vrch Neapolitanov pomocou kuchynskej kefy.

6

Ak chcete dať posledný dotyk k Čokoládový neapolský recept, posypte čokoládové rezance nad neapolitanom; Lepia sa vďaka štruktúre horúceho džemu. Nechajte ich asi 20 minút vychladnúť a pripravte sa na to!

7

Teraz viete ako pripraviť čokoládu neapolitanov A ak sa vám tento recept páčil, určite budete vedieť, ako vyrábať čokoládové muffiny, čokoládové košíčky, čokoládové oblátky alebo sušienky.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako pripraviť čokoládu Neapolitans, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Pin
Send
Share
Send
Send