Recepty

Ako prinútiť chinotos k sirupu

Pin
Send
Share
Send
Send


quinotos sirup Sú to vynikajúci zákusok, ktorý sa dá veľmi ľahko pripraviť, ale ako každé citrusové ovocie je potrebné ho pripraviť dokonale tak, aby nebol príliš kyslý a naopak, vynikajúci. Ak sa chcete naučiť urobiť chinotos na sirup A všetci prekvapia tradičným a domácim receptom, stačí si vziať na vedomie kroky, ktoré vám ukážeme v tomto článku. Určite vás výsledok prekvapí!

Zloženie s nízkou náročnosťou:
  • 1 kg chinotos
  • 1 kg cukru
  • 1 l vody
  • 1 malá vanilková esencia
Môže vás zaujímať aj to, ako vyrobiť sirup. Postupujte podľa týchto pokynov: 1

na zjemniť chinotos Pred vložením do sirupu musíme urobiť postup. Voda varíme vo veľkej fontáne a po jej prevarení vložte do fontány všetky chinotos a vypnite teplo. Necháme ich tam 10 minút, potom ich vyberieme a vypustíme. V tomto kroku musíme každý chinotos bodnúť jeden po druhom.

2

Akonáhle je to hotové, necháme chinotos znova vriacou vodou ešte dvakrát. Potom sú chinotos pripravené na zmiešanie so sirupom. na vyrobiť sirup do ktorého dáme chinotos, musíme dať do hrnca 1 liter vody, 1 kilogram cukru a trochu vanilkovej esencie. To všetko varíme na vysokej teplote niekoľko minút.

3

Po príprave sirupu je všetko dobre premiešané, homogénne, ale nie príliš husté, umiestnime všetky chinotos v tej istej fontáne a všetko sme spolu varili ďalších 10 minút. Potom vypnite teplo a nechajte ho vychladnúť.

4

Alternatívou je dať vodku do prípravku, keď je zima. V každom prípade sú veľmi bohatí a je to ideálny recept, ktorý môžete ponúknuť svojej rodine a priateľom, keď idú jesť doma.

5

Ak sa vám tento recept páčil, nevynechajte nasledujúce články, v ktorých môžete vidieť, ako pripraviť ďalšie ovocie v sirupe:

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako prinútiť chinotos k sirupuOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.

Pin
Send
Share
Send
Send