Recepty

Aký je rozdiel medzi pripravenou a nepripravenou múkou

Pin
Send
Share
Send
Send


Čím viac varíme, tým viac si uvedomujeme, že existuje veľa vecí, ktoré sme nevedeli. recepty Sú plné výrazov a klasifikácií výrobkov, ktoré sme možno predtým nevedeli, niečo, čo sa deje aj pri tak bežných zložkách ako cukor alebo múka. Určite, po prečítaní akéhokoľvek receptu, zistíte, že použitie pripravená múka alebo z nepripravená múka, ale čo presne sú a čo ich odlišuje? En.com vysvetlíme, čo je rozdiel medzi pripravenou a nepripravenou múkou.

Tiež by vás mohlo zaujímať: Aký je rozdiel medzi pevnou múkou a normálnou múkou

Spracovaná múka

Čo je v niektorých krajinách známe ako pripravená múka je to len kyslá múka, ktorá medzi jej prísadami obsahuje sušené droždie, ktoré uľahčuje prípravu sušienok a rôznych dezertov, ich rýchle zdvíhanie, čo ponúka lepší výsledok.

Je to múka, ktorá sa zvyčajne používa v oblasti pečiva, do ktorej nie je potrebné pridávať kvasnice počas prípravy. V niektorých krajinách ju možno nájsť aj pod názvom sušienková múka.

Obrázok: dulceisis.com

Nepripravená múka

Na druhej strane nepripravená múka Je to takzvaná univerzálna múka. Používa sa na výrobu rôznych výrobkov, ako sú sušienky, empanadas, fritézy atď. Je to múka neobsahuje kvasinkyPreto by sa táto zložka mala zahrnúť osobitne, ak si jej recept zaslúži.

Niektorí ľudia dávajú prednosť kúpe internetu nepripravená múka alebo na akékoľvek použitie kvôli svojej univerzálnosti, nezabudnite, že prípravok by sa mal používať iba na výrobu dezertov, ktoré sa musia zdvihnúť.

Obrázok: dulceisis.com

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Aký je rozdiel medzi pripravenou a nepripravenou múkouOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.

Pin
Send
Share
Send
Send