Recepty

Ako si pripraviť anglické raňajky

Pretože tam nie je nič ako chutné a výživné anglické raňajky Ak chcete začať deň s energiou. Chcete prekvapiť svojho partnera týmito klasickými anglickými raňajkami? Vďaka tomuto receptu si užijete raňajky kráľov, ktoré vám poskytnú veľa vitality. Na jeho prípravu budete potrebovať nejaký čas, ale ubezpečujeme vás, že to stojí za to. En.com, hovoríme vám ako si pripraviť anglické raňajky a doprajte si mimoriadny ranný hold.

2 osoby 45 minút Nízka náročnosť Zloženie:
  • 4 párky
  • 200 gramov húb alebo hrachu
  • 4 plátky slaniny
  • 300 gramov varenej fazule
  • 4 vajcia
  • olej
  • 2 plátky toastu
  • 1 paradajka
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako pripraviť quinoa na raňajky Postupujte podľa týchto pokynov: 1

Hríby očistite bez umývania a nakrájajte na plátky. Vložte ich na panvicu s rastlinným olejom, premiešajte a huby otočte do zlatohneda, asi 5 minút. Potom ich položte na teplú dosku. Rovnakú panvicu použijeme na zhnednutie slaniny. Vložte dva plátky slaniny do horúcej panvice a varte, kým nie sú chrumkavé.

2

Začneme tým, že huby dobre vyčistíme a nakrájame na plátky. Medzitým olej zahrejte. Potom nakrájané huby položte, kým nezhnednú, a dajte pár zákrut, až kým nedosiahne zlatohnedú farbu. Odstráňte huby z panvice a uložte ich do oblasti, kde sú udržiavané v teple, zatiaľ čo pripravujete a varíte zvyšné ingrediencie.

Na tej istej panvici opečieme 4 plátky slaniny tak, aby dobre zhnedli a boli chrumkavé. Po vyprážaní vložte všetku slaninu na taniere spolu s hubami.

3

Teraz poďme uvarte 4 párky v rovnakom oleji, kde sa varila slanina a huby. Nech sú urobené dobre na všetkých stranách, choďte točiť tak, aby dobre varili a žiadna časť nebola surová. Ak sú veľmi hrubé, môžete urobiť pozdĺžny rez tak, aby boli dokonale vyrobené vnútri a aby boli pečené na vonkajšej strane. Klobása je pochúťka a po jej uvarení vložte štyri klobásy rozprestreté na obe jedlá.

4

Otvorte plechovku varené fazule a vysypte panvicu, na ktorej ste uvarili slaninu, nechajte ju zohriať, až kým nevarí. Po odstránení fazule z panvice vložte viac oleja a opečte vajíčka v pároch, kým nebude žĺtok mäkký a šťavnatý. Keď máte vyprážané vajcia, vložte ich do príslušných jedál.

Potom si zoberte paradajky, nakrájajte na polovicu a vložte do pekáča. Akonáhle sú obidve polovice, položte každú z nich na tanier a sprevádzajte vajcia, fazuľa, slaninu a huby.

5

Akonáhle budete mať všetky ingrediencie, dokonalý doplnok k tomu anglické raňajky Je to pár toastov pripravených na panvici, namočených v oleji a chuti zvyšku jedla. Dajte toast na tanier spolu s hubami, slaninou, varenými fazuľami, paradajkami a párkami.

Ak chcete sprevádzať toto skvelé jedlo, pripravte a prírodná pomarančová šťava a káva Na dokončenie tých úžasných anglických raňajok.

6

V našej ponuke sú ďalšie možnosti, ako si dať raňajky výživným spôsobom. Napríklad vám ukážeme, ako si pripraviť zdravé a energické raňajky, a tiež vám poskytneme kľúče, aby ste sa naučili, ako pripraviť vynikajúce americké raňajky.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako si pripraviť anglické raňajky, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.