Recepty

4 recepty na večeru bez hydrátov - ideálne na chudnutie!

Pin
Send
Share
Send
Send


Jedným z hlavných priestorov, ktoré je potrebné dodržiavať pri diéte, aby ste schudli, je obmedziť spotrebu uhľohydrátov počas celého dňa, ale predovšetkým staviť na ľahké večere, kde neexistujú uhľohydráty a kde uspokojíme našu chuť do jedla bez zahrnutia nadmerného množstva kalórií alebo tuku. Čo potom môžeme jesť v čase večere? Zabudnite na nudné jedlá, kde berieme iba grilované kuracie mäso a šalát a odvážime sa objaviť vynikajúce morské recepty, ktoré vám pomôžu vychutnať si potešenie z jedla a najlepšie zo všetkého bez toho, aby si všimla vaša silueta! Potom vám v tomto článku dám 4 recepty na večeru bez hydrátov to vám pomôže schudnúť a vychutnať si jedlo rovnako. Bon chuť!

Tiež by vás mohlo zaujímať: recepty s nízkym obsahom kalórií a tukov na večeru - ideálne na chudnutie

Baklažány plnené mletým mäsom

Aby ste si mohli užiť ľahké večere V prvom rade musíme zabrániť tomu, aby sa do našich receptov zaradili aj uhľohydráty. Prečo? Pretože hydráty sú skupinou potravín, ktoré nám dodávajú veľké množstvo energie, ktoré nepotrebujeme na poslednú chvíľu dňa, a preto, ak ich nespotrebujeme, nakoniec sa v našom tele hromadí ako nasýtený tuk.

Preto odborníci odporúčajú, aby sa v čase večere konzumovali predovšetkým Zelenina kombinovaná s bielkovinami všetkých druhov na zníženie príjmu kalórií a tukov v potrave. Takto budete môcť uspokojiť svoju chuť do jedla bez toho, aby ste priberali na váhe. Z tohto dôvodu jeden z recepty na večeru bez hydrátov že vás navrhujeme, sú vynikajúce baklažány plnené mletým mäsom, ktoré určite budete milovať.

Prísady, ktoré potrebujete (pre 4 osoby)

 • 2 veľké baklažány
 • ½ kg kuracieho mäsa
 • Nasekaná mrkva
 • ½ cibule
 • Extra panenský olivový olej
 • Syr Gratin ligth
 • Soľ a korenie

Prvá vec, ktorú musíme urobiť, je nakrájajte baklažány na polovicu a nakrájajte svoje mäso na štvorce, aby ste ich mohli vyprázdniť bez toho, aby ste si zlomili našu pokožku. Potom ich jemne osolíme a posypeme olivovým olejom. Vyhradzujeme si to

Ďalším krokom bude Naplňte tieto baklažány. Za týmto účelom pridáme na panvicu postriekanie olejom a mleté ​​mäso uvaríme. Nakrájajte cibuľu na malé kúsky a pridajte ju do zmesi tak, aby sa mäso uvarilo s touto intenzívnou chuťou; Ďalej vezmeme mäso rastlín baklažánu (ktoré sme predtým vyprázdnili) a pridáme tiež do zmesi. Po dokončení vyhodíme mrkvu a premiešame pár minút.

Keď vidíme, že je mäso hotové, vypneme teplo a opatrne umiestnime celú zmes do baklažánov, ktoré sme si vyhradili. Nakoniec rúru predhrejeme a na baklažány nalejeme trochu syra; necháme ich variť vo vnútri rúry na 20 minút A to je všetko!

V tomto ďalšom článku vám povieme, ako schudnúť s baklažánmi.

Miešané vajcia s paradajkami a cibuľou

Pokračujeme ďalším z najlepších recepty na večeru bez hydrátov a na chudnutie, Pri tejto príležitosti použijeme bielkovinu tak zdravú, ako je to v prípade vajec a zmiešame ju so zeleninou, ako sú paradajky a cibuľa, čo je vynikajúca kombinácia s nízkym obsahom kalórií. Na prípravu tohto jedla pre 3 osoby budete potrebovať tieto prísady:

 • 6 vajec
 • 1 červená paradajka
 • 1 biela cibuľa
 • Vypadni
 • Olivový olej
 • Voliteľné korenie: kari a zázvor

Ako vidíte, v tomto recepte môžeme pridať dve korenie ako kari a zázvor to nám dodá chutnú chuť jedla a že okrem toho obsahuje ideálne vlastnosti, ktoré nám pomôžu spáliť tuk. V tomto ďalšom článku vám povieme, ako schudnúť so zázvorom, aby ste vedeli, aké vlastnosti môže tento koreň priniesť nášmu telu.

Prvý krok na prípravu recept na chudnutie je dať panvicu olivového oleja na panvicu a nakrájať cibuľu na plátky. Pridajte ju na panvicu a preskočte ju na 1 minútu. Ďalej je čas pridať strúhaný zázvor a premiešať obe zložky približne 3 minúty.

Medzitým nakrájame paradajky na kocky a odstránime semená, ktoré môžu mať. Potom ju pridáme na panvicu a obliekame ju trochou karí; Zmiešajte všetky ingrediencie tak, aby sa dochutili príchute a nechajte pôsobiť 3 minúty.

Ďalej musíte rozbiť vajcia priamo na panvicu a okamžite začať premiešavať, aby sa naše miešané vajíčka bez prilepenia k spodnej časti pekáča. Usporiadajte soľ a korenie a miešajte, až kým neuvidíte, že vajce je už uvarené podľa vašich predstáv. Je to také ľahké!

Plnené kuracie prsia

Ďalší z najlepších Recepty na večeru bez uhľohydrátov, ktoré vám pomôžu schudnúť Je to ten, ktorý používa kuracie živočíšne bielkoviny ako hlavnú zložku. Je to veľmi zdravé jedlo, s ktorým si budeme môcť vychutnať intenzívnu a chutnú chuť bez toho, aby sme jedli ďalšie kalórie. Aby sme tento recept pripravili pre 2 osoby, musíme zhromaždiť tieto zložky:

 • 4 kuracie prsia (nesmú byť filé)
 • Prírodné drvené paradajky
 • 0% syr
 • 4 plátky morky
 • Olivový olej
 • bazalka
 • Tyčinky (aby dobre držali prsia)
 • Vypadni

Tento recept začneme zapnutím rúry na predhriatie na 180 ° C. Potom prsia osolíme štipkou soli a urobíme bočný rez, ktorý nám to umožní naplňte ich moriakom a syrom, Keď ich naplníme, budeme ich musieť držať niekoľkými palicami, ktoré prechádzajú z jednej strany na druhú.

Teraz budeme musieť dať panvicu oleja do panvice a hnedú na oboch stranách, bez ohľadu na to, či nedokončia úplne, pretože dokončia varenie v rúre.

Aby ste to ukončili recept na večeru a chudnutie Budeme musieť vytvoriť základňu s prírodnými paradajkami na spodku plechu a potom umiestnime prsia. Hádzame trocha paradajok, aby boli šťavnatejšie a posypeme strúhaným syrom.

Budeme ich musieť nechať uvariť v rúre po dobu 20 minút pri teplote 180 ° C a keď ich vyberiete, môžete ozdobte ich trochou bazalky čo navyše dodá chutnú chuť.

V tomto ďalšom článku objavíme 5 pečených receptov s kuracím mäsom.

Podrážka oranžová

A nemohli sme si vyrobiť článok s receptami na večeru bez hydrátov, bez toho, aby sme spomenuli jeden z nich zdravšie bielkoviny do našej stravy: ryby, V čase večere sa dôrazne odporúča jesť ryby a jednou z najchutnejších je podrážka, ktorá je tiež bielou rybou, a preto má nízky obsah tuku.

Na prípravu tohto receptu pre 4 osoby budete potrebovať tieto prísady:

 • 4 samostatné filé
 • 2 pomaranče
 • Hrsť koriandra
 • Čierne korenie
 • margarín
 • Olivový olej
 • Vypadni

Tento recept začneme vytlačenie šťavy z 2 pomarančov a vyhradenie pre neskoršie použitie; Nevyhadzujte ovocné kôry, pretože ich necháme ozdobiť tanierom.

Teraz vložíme na panvicu postriekanie olejom a keď je horúco, pridáme podošvu (ktorá sa musí dobre vyčistiť). Nechajte ich variť na oboch stranách a upravte soľ a korenie, aby mali intenzívnejšiu chuť. Keď je to hotové, vyberte ho z tepla a vložte ho do veľkej misky.

Ďalším krokom je naliať šťavu do novej panvice a tu pridať koriandr a lyžičku margarínu. Budeme sa musieť miešať, až kým neuvidíme, že získame homogénnu zmes, potom pomarančová omáčka Bude pripravená a budeme musieť uhasiť oheň a nechať ho sedieť pár alebo 3 minúty.

Nakoniec budeme musieť naliať omáčku na podrážku, ktorú sme si vyhradili pri zdroji a my dáme misku s pomarančovými kôprom Strih v tvare polmesiaca. Delicious!

V tomto ďalšom recepte vám povieme, ako vyrobiť morské plody plnené jediným, chutné jedlo na večeru.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných 4 recepty na večeru bez hydrátov - ideálne na chudnutie!, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Pin
Send
Share
Send
Send