Recepty

Ako vyrobiť čokoládový jogurt bez výrobcu jogurtov

Pin
Send
Share
Send
Send


Ak máte radi pečenie tu uvádzame a recept Jednoduché potešenie vašej rodiny alebo priateľov s vynikajúcou výhodou zákusok, čo poteší veľké aj malé. Aj keď nie ste kutil v kuchyni, my vám to vysvetlíme ako vyrobiť čokoládový jogurt bez jogurtu, Keďže sa pripravujete na rýchly dezert, odporúčame vám, aby ste pri prezentácii vynaložili trochu úsilia, takže pred svojimi hosťami budete vyzerať skvele. Choďte do práce a ... Poďme variť!

15 minút Nízka náročnosť Zloženie:
  • 300 g cukrárskej čokolády
  • 1 liter mlieka
  • 200 ml smotany
  • 4 lyžice hnedého cukru
  • 2 čajové lyžičky kukuričného škrobu
  • 2 obálky tvarohového prášku
  • Škorica (voliteľné)
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako vyrobiť čokoládový jogurt Kroky, ktoré treba dodržať pri príprave tohto receptu: 1

Nalejte mlieko do pohára a odložte. Toto množstvo mlieka použijeme neskôr na to, aby sme čokoládovému jogurtu, ktorý sa chystáme pripraviť, dostali krémovú a textúrnu štruktúru.

2

Dajte hrniec na mierny ohrev a nalejte do neho všetko zvyšné mlieko z litrovej fľaše. Pred pridaním ďalších zložiek ho nechajte v hrnci chvíľu zohriať.

3

Potom rozdeľte špeciálnu čokoládovú tabletu na pečenie a použite iba 300 gramov. Keď ste ich spočítali, uvidíte čokoládu v malých porciách v hrnci zmiešať s mliekom.

4

Akonáhle máte čokoládu vo vnútri, pridajte do zmesi 200 ml smotany, 4 polievkové lyžice cukru a dve obálky tvarohového prášku. Nájdete ju v ktoromkoľvek supermarkete alebo v špecializovaných cukrárskych výrobkoch. Neprestávajte odstraňovať všetky zložky, aby zostali homogénne. V tomto okamihu, ak si budete priať, môžete pridať štipku škorice a pridať k nej chuť čokoládový jogurt.

5

Keď sa čokoláda zlikvidovala, použite mixér na odstránenie zvyšných zhlukov z práškov. Týmto spôsobom budete dávať krémová textúra na domáci čokoládový jogurt.

6

Pridajte dve čajové lyžičky kukuričného škrobu do pohára mlieka, ktorý si rezervujete od prvého okamihu. Miešajte, kým sa nerozpustia, a potom do hrnca pridajte pohár mlieka. Akonáhle sú všetky ingrediencie vo vnútri hrnca, nechajte zmes na cca 8 minútach variť.

7

Po uplynutí tejto doby hrniec vyberte z tepla a vložte zmes do nádob, ktoré ste pripravili slúžiť. Keď ich naplníte čokoládovým jogurtom, nechajte ich vychladnúť v chladničke. Nezabudnite na chlad 3 dni pred podávaním získajú týmto spôsobom požadovanú krémovú štruktúru.

8

Hotovo! Za pár minút budete mať čokoládový jogurt pripravený bez jogurtu. Zahrajte si s prezentáciou alebo pridajte jogurt jahodyšľahačka orechy alebo červené ovocie Je to vynikajúci spôsob, ako sprevádzať čokoládu a dá jej osobný dotyk. Vyskúšajte to!

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako vyrobiť čokoládový jogurt bez výrobcu jogurtovOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.

Pin
Send
Share
Send
Send