Recepty

Ako pripraviť koktaily na Vianoce

Pin
Send
Share
Send
Send


to sa blíži Vianoce Jedným z najlepších spôsobov, ako osláviť tieto sviatky, je pripraviť si dobrú večeru s nápojmi. Môžete si vyrobiť veľa rôznych koktailov na oslavu Vianoc so svojimi hosťami, a tak stráviť najlepšiu noc v roku smiať sa a mať úžasný čas. Preto vám ukážeme veľké množstvo Vianočné koktaily iné, tie, ktoré sú ideálne pre tieto dátumy, a tie, ktoré fungujú po celý rok.

Budete potrebovať:
  • copas
  • Prísady do každého koktailu
  • Priatelia zdieľať tieto skvelé nápoje
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako si pripraviť kokteily s Absinthe

Koktaily, ktoré fungujú po celý rok

tam koktaily a nápoje, ktoré sa dajú pripraviť po celý rok a vždy ako hostia. Niektoré z najtypickejších, ktoré sa vám páčia, môžu byť kozmopolitné, Mojito alebo dobrý Gin Tonic s uhorkou. Na prípravu niektorých z týchto nápojov môže byť veľmi užitočné mať trepačku.

Manhattan Milk

Manhattan Milk Je to koktail, ktorý sa vyrába kombináciou štiav alebo tonika s bourbonom, tiež nazývaným americká whisky, ktorý sa vyznačuje destilovaným nápojom s karamelovou príchuťou. Tu sa dozviete, ako jednoduchým spôsobom pripraviť manhattanské mlieko.

Biely vianočný sen

Koktejl biely vianočný sen Je to veľmi dobrá a ľahká príprava, všetko, čo potrebujete, je trepačka a vložiť asi 30 ml amaretovej alebo marhuľovej tekutiny, 30 ml dvojitej smotany a ďalších 30 ml vodky. Všetko dobre premiešajte v trepačke s trochou ľadu a podávajte ho, potom pridajte malú štipku muškátového orecha a uvidíte, že je to lepšie.

Koktejl s cava

Ak ste unavení z používania kopanie každý rok toast, pozývame vás, aby ste to pripravili iný koktail na Silvestra... alebo na oslavu vstupu na Nový rok. Ako by to mohlo byť inak, hviezdna zložka tohto Koktail je cava.

Deň vďakyvzdania kokteil

Aj keď nie oslávte deň vďakyvzdania, tento koktejl s rovnakým názvom sa veľmi dobre ocení na každej jesennej alebo zimnej párty. Neobsahuje samozrejme morku, tekvicu ani dusenú kukuricu, ale niekoľko alkoholov vrátane gínu.

Ďalší nápoj s cava

Ak je Sangria je letný nápoj, sangria de cava je kráľovnou letných nocí: elegantná, osviežujúca a zvodná. Nie je potrebné používať šampanské od Dom Perignona, ani prehnane drahý likér, ako nejaký veľký Cognac de Reserva. Dobrá cava a jednoduchá brandy dobrej značky ako Remy Martin bude stačiť na získanie veľkolepej sangrie cava.

Cranberry Kiss Cocktail

na pripraviť tento nápoj musíte do pohára s ľadom zamiešať 180 ml brusnicovej šťavy s 30 ml pomarančovej šťavy, dokončite naplnenie základne šumivou vodou a dokončite jej dotyk plátok pomaranča. Uisťujeme vás, že je to Vianočný kokteil Veľmi dobré pre túto príležitosť.

Vianoce Tichomorie

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je vložiť do mixéra 45 ml tequily, tri čajové lyžičky citrónovej šťavy, 15 ml grenadínu a ľadu. Miešač dajte na nízku rýchlosť, až kým nebudete drviť ľad, a podávajte ho v pohári, ktorý ste predtým vložili do mrazničky, aby sa nápoj ochladil. Nakoniec dal plátok citrónovej kôry ozdobiť.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako pripraviť koktaily na VianoceOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.

tipy
  • Odporúčame piť opatrne, pretože mnohé z týchto koktailov sú veľmi mäkké, ale potom alkohol nakoniec veľa stúpa.

Video: Silvestrovské Drinky New Years Party Cocktails. Luisinka (Smieť 2020).

Pin
Send
Share
Send
Send