Recepty

Ako pripraviť kokteily s Absinthe

absintu Je to jeden z destilátov rodiny anízu zložený z paliny (absintu), feniklu a anízu a vyniká svojou veľmi vysokou koncentráciou alkoholu (medzi 50 a 80 stupňov).

Keďže je to veľmi alkoholický destilát, je lepšie nepiť ho čisto. To je dôvod, prečo môžete urobiť niekoľko kokteily s absintom, Tieto kombinácie sú veľmi pozoruhodné z dôvodu rôznorodosti farieb, ich obsahu alkoholu a vôní anízu. En.com vám dávame niekoľko návrhov, ako sa naučiť, ako pripraviť kokteily s Absinthe.

Budete potrebovať:
  • absint
  • Pohár
  • ľad
  • cukor
  • Rôzne druhy likérov
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako odlíšiť vermút, cestoviny a absint

Absinthe kvapkanie alebo Popcorn

Skladá sa zo skla alebo veľkého pohára s časťou absintu, niekoľkých kvapiek hrudiek predtým rozpusteného cukru a troch častí vody. Všetko zmiešajte s ľadom a vychutnajte si jeho lahodnú chuť.

Mouling Rouge

Skladá sa z pohára s tretinou absintu, jednej tretiny broskýňového likéru a jednej tretiny grenadínu s dostatkom ľadu, lahodného a osviežujúceho nápoja, ktorý je ideálny pre akúkoľvek ročnú dobu.

Absinthe Van Gogh

Skladá sa z 1/3 absintu, 1/3 koncentrovanej citrónovej šťavy a 1/3 malinového likéru. Pridajte všetko do trepačky a dobre premiešajte. Podávajte v pohári s ľadom a vychutnajte si tento nápoj tak dobrý, ako umelecký.

Absinthe Cocktail

Skladá sa z 1 unce absintu, 1 unce ľadovej vody, anízu podľa chuti a horkej angostury podľa chuti, všetky zložky sa pretrepú v trepačke a podávajú sa v pohári šampanského. Trochu silný nápoj, ideálny pre tých, ktorí majú chuť anízu ich liehovín.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako pripraviť kokteily s AbsintheOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.

tipy
  • Vezmite čerstvé

Video: Jak podávat absinth (December 2019).