Recepty

Ako pripraviť americké palacinky

americké palacinky, tiež známy ako pražený orech alebo placky V hlavných amerických raňajkách sú protagonistami a sú tak chutné, že nie je prekvapujúce, že ich chceme doma. A to je jednoduchšie, ako si myslíte, a bude to trvať iba pár minút, preto to vysvetlíme na stránkach en.com ako pripraviť americké palacinky Chutné prekvapiť rôznymi raňajkami.

30 minút Nízka náročnosť Zloženie:
  • 1/3 šálky múky
  • 2 veľké vajcia
  • 1 šálka mlieka
  • 3 polievkové lyžice cukru
  • 2 polievkové lyžice masla
  • 1 čajová lyžička droždia
  • 1 čajová lyžička vanilkovej esencie
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako pripraviť domáce palacinky - ľahké a chutné kroky, ako postupovať pri príprave tohto receptu: 1

Recept americké palacinky alebo pražený orech Je to veľmi jednoduché, ale úplne chutné. Začnite miešaním vajíčok, cukru, mlieka, vanilky, droždia a predtým rozpusteného masla v dostatočne veľkej miske.

2

Akonáhle sa tieto zložky spoja, musíte včleniť múku. Odporúčame, aby ste preosievali pri nalievaní do misky, aby ste sa vyhli hrudkám. Teraz všetko premiešajte, pokiaľ možno pomocou elektrickej tyče, až do hmotnosti americké palacinky vyzerajú homogénne. Ak chcete do zmesi pridať niečo iné, napríklad čokoládové lupienky alebo ovocie, mali by ste to urobiť teraz.

3

Priveďte nelepivú panvicu na miernu teplotu a pridajte lyžičku masla a pokvapkajte olivový olej, aby sa zabránilo spáleniu masla. Akonáhle bude horúci, pridajte panvu cesto na lievance a nechaj to uvariť na jednej strane. Keď cesto začne bublinkovať, je na čase otočiť ho Americká palacinka.

4

Tento postup opakujte, kým nedokončíte celé cesto. Na panvicu občas pridajte trochu masla alebo oleja, aby nedošlo k zlepeniu palacinky, Keď odchádzajú, držte ich na uzavretom mieste ako je rúra, aby zostali v teple. Podávajte s javorovým alebo javorovým sirupom, medom, marmeládou alebo čokoľvek, čo uprednostňujete.

Hotovo! Podľa týchto jednoduchých krokov môžete urobiť nejaké americké palacinky Výborné a ideálne pre bohaté raňajky.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako pripraviť americké palacinky, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.