Recepty

S čím naplniť arepas

Venezuelské arepas Sú to chutné a veľmi univerzálne jedlo, ktoré sa podáva pri raňajkách mnohých venezuelčanov, aj keď sú tiež ideálne na rýchly obed alebo bohatú a tradičnú večeru. Jeho možnosti sú mnohé, prechádzky jednoduchými náplňami, ktoré máme všetci doma, ešte komplikovanejšie a chutnejšie prípravky, ktoré sú ideálne pre špeciálne jedlo. Chceš to vedieť s tým, čo je potrebné vyplniť? En.com vám to podrobne vysvetlíme.

Tiež by vás mohlo zaujímať: Čo robiť, ak sa vypáli ryža

Vyplňte plátky šunkou / moriakmi a syrom

Pokiaľ ide o plnivá pre arepas, nakrájaná šunka alebo morčacie mäso a syr sú nepochybne najjednoduchšie a najbežnejšie zo všetkých. Toto je typická náplň, ktorú vyrábame doma, na raňajky alebo večeru.

Môžete si vybrať syr podľa vášho výberu: žltý, slaný biely alebo čerstvý syr, ako je to v prípade tradičných Telita, ručných a guayanských venezuelov.

Naplňte arepas parakeet

Pred otázkou, ako naplniť arepas, nie je pochýb o tom, že papagáj je jednou z najlepších alternatív, pretože sa vyrába z veľmi základných ingrediencií: vajec, cibule a paradajok, avšak jeho chuť je vynikajúca, ideálna na veľmi výživné raňajky. ,

Ak chcete vedieť, ako ju pripraviť, v našom článku, ako vyrobiť papagáj, vám to podrobne vysvetlíme.

Vyplňte plátky sekanou

Ak máte chuť stráviť viac času prípravou náplne pre arepu, nie je pochýb o tom sekaná Je to vaša najlepšia alternatíva. Toto je typická možnosť, ktorú podávame doma, keď máme z pavilónu zvyšné ingrediencie, a je vždy chutné jesť arepitu s týmto mäsom.

Môžete tiež pridať žltý syr, ktorý je vo Venezuele známy ako arepa pelúa.

Obrázok: Flickr.com

Vyplňte arepas s Pepiada Queen

Pepiada kráľovná je skutočne tradičná a chutná výplň, ktorú je oveľa jednoduchšie spracovať ako sekaná. Potrebujeme iba kuracie mäso, avokádo a majonézu, aby sme pripravili vynikajúci a typicky venezuelský prípravok. Neviete, ako ju pripraviť? V našom článku, ako pripraviť pepiadu kráľovnú, si postupne vysvetlíme jej vypracovanie.

A ak pridáte do tohto receptu žltý syr, budete jesť populárne arepa sifrina, vynikajúca verzia tohto receptu.

Obrázok: caracasarepabar.com

Naplňte arepas fazuľou a syrom

Táto možnosť, známa ako domino, je ideálny pre najsilnejšie žalúdky. Je to bohatá kombinácia fazule alebo čiernej fazule s nastrúhaným soleným bielym syrom. Výsledok je jednoducho vynikajúci.

Vyplňte arepas s konzervovaným tuniakom

Náplň arepy sa vyrába konzervovaný tuniak, cibuľa a paradajka nakrájané na veľmi malé plátky majonézy podľa chuti sú ďalšou veľmi častou možnosťou vo venezuelských domoch, keď sa chceme líšiť od typickej šunky a syra. Je to jednoduché, výživné a veľmi chutné!

Obrázok: www.harina-pan.com

Ostatné výplne area

Aj keď ide o najtradičnejšie a najbežnejšie výplne, realitou je, že arepa sa dá naplniť takmer všetkým, čo chceme, od zvyškov mäsa, cez rôzne druhy syrov a dokonca iba s avokádom, prísadou, ktorá je v gastronómii veľmi prítomná. Venezuelan.

ostatné plnidlá arepa Môžeme vziať do úvahy:

  • Čierna noha alebo pečené
  • Pavilón: sekaná, čierne fazule, vyprážaný jitrocel
  • avokádo
  • Akýkoľvek druh syra
  • malý žralok

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných S čím naplniť arepasOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.