Recepty

Ako pripraviť palacinky bez vajec

palacinka Je to perfektné jedlo, ktoré si vychutnáte počas raňajok alebo desiatu, a určite si svoje deti zamilujete, navyše ich môžete zmiešať s inými prísadami, ako sú jahody, džem, čokoláda alebo čokoľvek, čo sa vám páči!

Ľudia, ktorí sú alergickí na vajcia, majú šťastie, pretože sa môžu vrátiť a vychutnať si tradičné a chutné recepty, ako sú napríklad palacinky. V dáme vám recept, kde sa budete učiť ako pripraviť palacinky bez vajec v niekoľkých jednoduchých krokoch.

Zloženie s nízkou náročnosťou:
  • 1 šálka a štvrtina múky
  • 1 polievková lyžica droždia
  • 1 lyžica cukru
  • 1/4 čajovej lyžičky soli
  • 1 šálka odstredeného mlieka
  • 2 polievkové lyžice oleja
  • 2 polievkové lyžice vody
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako vyrobiť americké palacinky Kroky, ktoré treba dodržať pri príprave tohto receptu: 1

Prvý krok k poznaniu ako pripraviť palacinky bez vajec Pozostáva zo zmiešania múky, droždia, cukru a soli v miske. Všetky zložky musíte miešať, kým nezostane homogénna zmes.

2

Do samostatného kontajnera musíte pridať mlieko, olej a vodu a po zmiešaní pridať prísady, ktoré sme zmiešali v bode 1. Týmto spôsobom budeme môcť vytvoriť pastu pre našu bez vajec.

3

Keď máte všetky ingrediencie dokonale premiešané, uvidíte, ako sa z nich stáva cesto, z ktorého môžete získať bez vajec, Teraz stačí naliať trochu oleja na panvicu a keď je horúco, naliať trochu tohto cesta až do zlatohneda.

4

placky sú pripravené, keď uvidíte, že v ceste sa objavia nejaké bubliny, potom je čas otočiť palacinku a uvariť ju na druhej strane; Na tento účel sa odporúča použiť špachtľu, ktorá vám pomôže ju nerozbiť.

5

Keď sú zlaté a všetka vlhkosť bola odstránená, môžete cesto odstrániť z tepla a ihneď ho zohriať. Pridajte požadovanú chuť: čokoláda, džem, puding atď. A vychutnajte si svoje bez vajec, Zamilujete si to!

6

Ak ste alergický na vajcia, určite vás bude zaujímať iných recepty na cukrovinky bez vajec a nájdete ich. Vezmite papier a ceruzku a napíšte tieto chutné recepty vhodné pre alergikov:

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako pripraviť palacinky bez vajec, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Video: Recepty CVR - Fajné Palacinky bez Mlieka a bez Vajec (Január 2020).