Recepty

Ako pripraviť košíčky v mikrovlnnej rúre

Páči sa vám cupcakes? Mali by ste vedieť, že aj keď nemáte rúru, môžete si tieto vynikajúce sladkosti ľahko pripraviť pomocou mikrovlnná rúra, Za pouhých 15 minút dosiahnete chutné koláčiky a vzhľad, aký by ste mali, keby ste to urobili v rúre. V tomto článku navrhneme recept na čokoládové košíčky, ale existuje mnoho ďalších odrôd, ktoré môžete vyrobiť, a ak potrebujete inšpiráciu, v tomto článku vám navrhneme nápady, ako vedieť, ako ozdobiť košíčky. Pokračujte v čítaní tohto receptu, kde vám ukážeme ako pripraviť koláčiky v mikrovlnnej rúre rýchlym a veľmi jednoduchým spôsobom. Ruky do cesta!

2 osoby 15 minút Nízka náročnosť Zloženie:
  • 1/4 šálky múky
  • 1/4 šálky cukru
  • 1/4 šálky kakaového prášku
  • 40 g. mlieka
  • 40 ml oleja
  • 1 malé vajíčko
  • 1/2 čajovej lyžičky droždia
Tiež by vás mohlo zaujímať: Čokoládové cupcakes Postupujte podľa týchto receptov: 1

Prvý krok, ktorý urobíme, začneme s naším receptom na mikrovlnné koláče to je zmiešajte všetky ingrediencie ktoré sme uviedli vyššie v hlbokej miske, okrem oleja, mlieka a vajec (čo urobíme v ďalšom kroku). Budete musieť naliať všetko a premiešať, aby sa chute integrovali a vytvorili homogénny základ.

2

Teraz, ako sme zdôraznili, budeme musieť nájsť ďalší kontajner, ktorý bude môcť pridať vajcia, mlieka a oleja, Zmiešame všetko, aby sme sa pripojili. Teraz môžete použiť elektrický mixér, aby sa textúra stala hebrejšou a výsledok je optimálny.

3

Keď máme oba nádoby pripravené a zmiešané, je čas pripojiť sa k obsahu a znova premiešajte, aby boli všetky ingrediencie pre naše koláčiky integrované. V tejto chvíli vám odporúčame použiť elektrická tyč alebo miešačka aby bola textúra vhodnejšia tak, aby naše sladkosti boli špongiové.

4

Keď máme pripravenú zmes, musíme vziať formu, ktorú použijeme pre náš recept. Majte na pamäti, že pri príprave a košíček bez rúry pleseň musí byť bezpečná v mikrovlnnej rúre pretože v tomto prístroji nie je možné použiť všetky materiály.

Tu budeme musieť naliať zmes, ktorú sme pripravili v predchádzajúcich krokoch plnenie iba 3/4 dielov kapacity formy, pretože ak nie, keď je varené, cesto môže rásť a nakoniec pretekať. Aby ste tomu zabránili, vyplňte iba časť formy a nechajte priestor pre košíček na pestovanie.

5

Keď máme pripravené formy, budeme ich musieť vložiť do mikrovlnnej rúry iba na pár 2 alebo 4 minúty pri plnom výkone, V ideálnom prípade skúste najskôr 2 minúty, vyberte ju a prepichnite ju vidličkou: ak zistíme, že je ešte vlhká, je to preto, že ešte nie je úplne dokončená. Keď vidlička vyjde úplne suchá, stane sa, keď sa košíček pripraví na príjemnú zábavu.

6

Preto sme vo svete košíčkov nadšení, preto navrhujeme iné recepty zábavné a chutné, o ktorých budete určite vedieť:

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako pripraviť košíčky v mikrovlnnej rúre, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.