Recepty

Ako pripraviť špenátový špargľa

Pin
Send
Share
Send
Send


Dobrým spôsobom, ako jesť viac zeleniny, je variť ich iným a chutným spôsobom. Prípad špenát Je to prípad veľmi výživnej zeleniny a ideálny pre naše zdravie, ale v čase jej konzumácie to môže byť nudné. Z tohto dôvodu vám to hovoríme ako pripraviť špenátový špargľa a tak si túto zeleninu vychutnajte iným a chutným spôsobom.

Foto www.cukirecetas.com

1 hodina Nízka náročnosť Zloženie:
  • Pre 4 osoby:
  • Špenát 300 gramov
  • Olivový olej
  • 2 strúčiky cesnaku
  • 1 stredná cibuľa
  • 2 krajce chleba
  • 1 čajová lyžička papriky
  • 1 lyžica octu
  • Vypadni
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako vyrobiť cesnakový špenát Kroky, ktoré treba dodržať pri príprave tohto receptu: 1

Vedieť ako pripraviť špenátový špargľaPrvým krokom je vloženie špenátu do hrnca s vodou a soľou (môžu byť čerstvé alebo mrazené). Mali by ste ich nechať uvariť 5 minút a potom dobre odtekať, kým sa všetka absorbovaná voda neodstráni.

2

Zatiaľ čo špenát varia sa, panvicu, nalejú trochu oleja a cesnak zhnednú; Keď je zlatohnedá, vyberte ju a uložte na tanier. Potom pridajte trochu oleja a cibuľu opečte, keď je vylievaná, odložte ju mimo horúčavy. Nakoniec zoberte dva plátky chleba a opečte ich na tej istej panvici.

Keď sú všetky ingrediencie uvarené, premiešajte ich a rozdrvte, až kým nevznikne homogénne a kompaktné cesto.

3

Nevyhadzujte olej z panvice, potom musíme vziať špenát Predtým sme vypustili a opečieme ich v tomto oleji, ktorý obsahuje všetky príchute a živiny z jedla, ktoré sme uvarili.

4

na urobiť špenát špargľa musíme dať na panvicu, kde sú špenát, a pridať cestoviny, ktoré sme pripravili, s chlebom, cibuľou a cesnakom.

Mali by ste tiež pridať čajovú lyžičku papriky a trochu octu; Potom pridajte trochu vody a štipku soli a premiešajte, kým nevznikne hustá a konzistentná pasta.

5

Akonáhle budeme mať špenátový špargľa, musíme ho odstrániť z tepla a nechať ho odpočívať, aby nakoniec absorbovalo všetku chuť a zvyšnú vodu. Ak chcete, môžete pridať hrsť varených cícerov, aby sa jedlo stalo konzistentnejším.

6

Ak ste sa chceli učiť ako pripraviť špenátový špargľa Určite sa vám bude páčiť aj recept na špenát s bešamelom, špenát so smotanou, špenátová omeleta alebo špenát s vajcom.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako pripraviť špenátový špargľaOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.

Pin
Send
Share
Send
Send