Recepty

Ako ochutnať quinoa

Pin
Send
Share
Send
Send


Quinoa je pseudocereál z Južnej Ameriky s a vysoká nutričná hodnota, ktorý sa čoraz viac konzumuje na všetkých kontinentoch. Jednou z výhod konzumácie tohto semena je regulácia krvného tlaku, jeho bohatosť na železo a draslík alebo jeho vhodnosť pre diabetikov., pretože má nízky index glukózy.

Quinoa však sama o sebe nemá chuť, takže ju možno variť tisíckami a jedným spôsobom. Navrhujeme stránku En.com ako ochutnať quinoa, Postupujte podľa týchto tipov a získajte výživné, zdravé a chutné jedlo.

Môže vás zaujímať aj to, ako uvariť quinoa. Postupujte podľa nasledujúcich krokov: 1

Aj keď táto obilnina samotná je celkom bez chuti, môžete sa ju naučiť ako ochutnať quinoa varenie s rôznymi ingredienciami, ktoré zvýraznia jeho chuť. Pridanie arómy do tohto semena je jednoduché a zvyčajne je ideálne jedlo pre vegetariánov, ako doplnok k jedlu.

V nasledujúcom odkaze nájdete recepty na vegetariánov.

2

Môžete uvarte quinoa s dostatočným predstihom, dokonca aj po varení ho zmrazte. Ak to chcete urobiť, musíte ju udržiavať pevnú a pred pridaním akejkoľvek inej zložky ju nechať úplne rozmraziť.

3

quinoa Varí sa samostatne a potom sa pridávajú prísady, ktoré mu dodávajú väčšiu chuť. Pred varom ho umyte, aby ste predišli zvyškom.

4

Potom ju vložte do sitka a nechajte zrno padnúť prúd vody studená voda, zatiaľ čo pomaly odstraňujete semená. Potom dajte quinoa do hrnca na varenie.

5

Vedieť ako ochutnať quinoa Odporúčame vám vybrať si zelenina ktoré sa vám najviac páčia. Vždy dáva dotyk korenia (červenej alebo zelenej), cibule alebo húb. Aj keď nie ste vegetarián, môžete tiež pridať kuracie alebo teľacie mäso.

6

Zeleninový recept Quinoa

  • Cibuľu nakrájanú na malé kúsky, mrkvu, papriku a cesnak. Po vylití pridajte do zmesi dva šálky vody.
  • Potom pridajte quinoa a nechajte ingrediencie miešať na miernom ohni a prikryte 10 až 15 minút.
  • Nakoniec korenie podľa chuti.

Hotovo! Už máte chutné quinoa jedlo.

7

Nezabudnite to vedieť ako ochutnať quinoa Na svoj tanier môžete pridať akúkoľvek prísadu a tiež ho podávať studené alebo horúce. Myslí si, že quinoa, ktorý nemá vlastnú chuť, poskytne potrebné živiny a doplní akúkoľvek zložku.

Nechajte svoju gastronomickú kreativitu letieť!

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako ochutnať quinoaOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.

Video: Zeleninová quinoa. Zdravě do plavek. Vegan (Smieť 2022).

Pin
Send
Share
Send
Send