Recepty

Ako vyrobiť kuracie fajity

Pin
Send
Share
Send
Send


Obrázok: recipes.telva.com

kuracie fajity Ide o tradične mexické jedlo. Zvyčajne má rada mladých a starých ľudí a môžete si ich pripraviť doma, bez použitia akýchkoľvek prísad. S niekoľkými ingredienciami môžete svojich hostí prekvapiť chutným jedlom v najčistejšom mexickom štýle. Pokračujte v čítaní tohto článku, pretože vám dáme recept a učíme vás ako pripraviť kuracie fajity.

45 minút Nízka náročnosť Zloženie:
  • Kuracie mäso (200 gramov pre 2 osoby)
  • 4 pšeničné tortilly (môžete si ich kúpiť už v supermarkete)
  • 1/2 červeného korenia
  • 1/2 zeleného korenia
  • 1/2 cibule
  • 2 červené paradajky
  • šalát
  • Tavenie syra
  • 1 paprika chilli a 1 cesnak
  • Horúca paprika
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako vyrobiť kuracie popcorn Kroky, ktoré treba dodržať pri príprave tohto receptu: 1

Najprv musíte nakrájajte papriky Zelená a červená v malých prúžkoch. Nerobte ich príliš hrubými na to, aby dobre varili. Nalejte ich trochu soli a vložte ich na panvicu s olejom na asi 15 minút.

2

Na druhej strane, nakrájajte kurča Aj v tenkých prúžkoch. Ochutnajte ich a dajte kuracie prúžky na smaženie na 15 minút. Reserve.

3

Keď ste uvarili korenie, môžete pridajte paradajku pokračovať v príprave našich kuracích fajit. Trochu znížte teplotu a nechajte variť 10 minút.

4

Na panvici, v ktorej ste uvarili kurča, pridajte strúčik cesnaku predtým nakrájané na tenké plátky a kúsok chilli korenie (Množstvo chilli závisí od toho, aké pikantné chcete, aby jedlo bolo.)

5

Keď máte zmes, pridajte kurča na zeleninu ktoré ste si predtým vyhradili a do ktorého ste vložili 1/2 lyžice feferónky. Pridajte aj šalát, ktorý je už čistý.

6

Keď máte zmes, pridajte taviaci syr (Množstvo syra závisí aj od chuti syra, ktorú chcete dať svojim fajitom). Nechajte syr roztopiť a budete mať obsah fajitov.

7

na jazdiť na fajitáchMáte dve možnosti, prvou je zahriať všetky tortilly v rúre súčasne a položiť ich na stôl tak, aby každá večera pripravila svoje fajity. Toto je najpohodlnejšia možnosť, pretože ohrievate všetky tortilly naraz. Druhou možnosťou je namontovať fajitu a jeden po druhom ju zahriať v rúre. Toto je pomalšie, ale bude horúco a chutnejšie. Ak si chcete vyrobiť vlastné tortilly, navrhujeme jednoduchý recept na kukuričné ​​tortilly.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako vyrobiť kuracie fajity, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Video: NAJĽAHŠIA mexická TORTILLA. Divné recepty uja Paťa #15 (Smieť 2022).

Pin
Send
Share
Send
Send