Recepty

Ako vyloviť rybu

Obrázok: fussioncook-foro.com

restované Je to úplne nevyhnutný prípravok v kuchyni a nepoužíva sa iba ako základ pri príprave zložitejších pokrmov, ako sú paella, cestovinová omáčka alebo rôzne dusené mäso, ale môže sa používať aj ako ozdoba alebo príchuť. a prezentovať chutné recepty. Ak chcete vyrobiť vynikajúcu rybu, môžete použiť omáčku ako omáčku, ktorá jej poskytne jedinečnú chuť, preto vám vysvetlíme, ako pripraviť ryby, aby sa hýbali.

15 minút Nízka náročnosť Zloženie:
  • 2 olúpané zrelé paradajky
  • 1 strúčik cesnaku
  • Olivový olej
  • Soľ a korenie podľa chuti
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako vyrobiť zeleninu a opražiť ju. Postupujte podľa týchto pokynov: 1

vyprážané ryby Je to jednoduchý prípravok, ale dáva to veľa chuti tým bielym rybám, ktoré samotné môžu byť trochu bez chuti. Je to ideálna alternatíva pre tých, ktorí radi konzumujú toto jedlo, ale čas od času sa líšia.

2

Na začiatok budete potrebovať dve zrelé paradajky, lúpané, prírodné alebo balené. Ak si myslíte, že lúpanie paradajok si vyžaduje príliš veľa práce, a preto ich radšej kupujete hotové, v našom článku o tom, ako lúpať paradajky, nájdete najjednoduchší spôsob, ako to dosiahnuť, a takto získate prirodzenejšie smaženie.

3

Po olúpaní nakrájajte paradajky na kocky a potom to isté urobte s strúčikom cesnaku. Ak chcete, môžete to tiež rozdrviť.

4

Zohrejte panvicu s dvoma polievkovými lyžicami olivového oleja na mierne nízku teplotu. Akonáhle je horúci, pridajte cesnak a nechajte ho pomaly zhnednúť bez spálenia.

5

Po dosiahnutí bodu pridajte dve olúpané paradajky, soľ a korenie. Nechajte variť na stredne nízkej plameni počas 5 alebo 10 minút, pričom sa často mieša, aby sa zabránilo spáleniu.

Vyskúšajte svoje vyprážané ryby a ak je v požadovanom bode, vyberte ho z tepla. Ryby podávame na tanieri a na vrch pridáme hýbať ako omáčku. Za pár minút si užijete chutné jedlo, dobrú chuť!

Obrázok: canalmujer.com

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako vyloviť rybuOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.

Video: Minecraft: Jak chytat ryby (Január 2020).