Recepty

Ako chrániť huby

Pin
Send
Share
Send
Send


huby Sú to bohatý a výživný produkt, s nízkym obsahom kalórií a veľmi vhodný na sprevádzanie hlavných jedál alebo na jednoduché grilovanie alebo varenie. Okrem toho huby môžu zostať v chladničke až týždeň, ak my držíme správne a dokáže vyriešiť viac ako jedno jedlo. V vysvetlíme ako zachovať huby.

Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako zachovať chinoa Postupujte podľa nasledujúcich krokov: 1

Najprv do huby, musíme odstrániť akýkoľvek druh plastu, s ktorým ich zvyčajne predávajú v supermarkete. Ak ste si kúpili hubovú podnos a je zabalená v plastu, odstráňte obal. Plast spôsobuje, že huby skôr hnijú.

2

Ak nechcete konzumovať huby v deň, keď ste ich kúpili nechaj ich V dobrom stave ich neumývajte pred ich uložením v chladničke. Môžete urobiť odstránenie zeme buď papierovou vložkou alebo štetcom, ale nikdy ich neponárajte do vody.

3

Ďalším krokom je vziať si papierové vrece a uložiť do neho huby. Čo môžeme tiež urobiť huby Má obsahovať niekoľko vetvičiek petržlenu vo vnútri papierového obalu. Petržlen pôsobí ako antioxidant a zabraňuje čiernym škvrnám na organizme huby, Pamätajte, že by ste nikdy nemali používať plasty. Vložte huby do najchladnejšej časti chladničky.

4

Keď idete konzumovať huby, musíte ich vybrať z chladničky a vtedy ich musíte dobre umyť, aby ste odstránili zvyšnú pôdu. Pred varením ich nezabudnite dobre vypustiť, aby pri varení nevypúšťali príliš veľa vody.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako chrániť hubyOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.

Pin
Send
Share
Send
Send