Recepty

Ako pripraviť vyprážané špagety

Pin
Send
Share
Send
Send


Obrázok: recipesmellizas.blogspot.com

Existujú nekonečné recepty na pripraviť špagety alebo akýkoľvek iný druh cestovín, ale jedným z najtradičnejších je pripraviť chutnú restované so zeleninou a mäsom, A je to restované Stávajú sa základom mnohých jedál a dodávajú jedinečnú chuť všetkým druhom potravín. Ak chcete poznať recept, nenechajte si ujsť tento článok Ako pripraviť omáčku na špagety.

30 minút Nízka náročnosť Zloženie:
  • 500 g mleté ​​mäso
  • Zrelé prírodné paradajky alebo drvené paradajky
  • 1 a 1/2 cibule
  • 2 strúčiky cesnaku
  • Olivový olej
  • Soľ a korenie
  • majoránka
Mohlo by vás zaujímať aj to, ako urobiť z rybích drobčekov kroky, ktoré treba dodržať pri príprave tohto receptu:

Prvý krok k pripravte vhodné špagety na špagety bude olúpeme a nasekáme cibuľu, Aby sme to dosiahli, môžeme si vybrať, aby sme ju nožom rozrezali na kocky alebo prerezali vrtulníkom, ak nechceme nájsť kúsky cibule v omáčke. Táto druhá možnosť je určená najmä v prípade prípravy špagiet pre deti, ktoré obvykle nemajú radi cibuľu.

2

Rovnako musíme tiež olúpeme cesnak a ak chcete, odrežte si zuby, ktoré použijeme. Môžeme sa rozhodnúť nechať ich celé, ak ich chceme odstrániť neskôr a že nie sú súčasťou sofrita, ale budú slúžiť iba na zabezpečenie chuti a vône.

3

Medzitým dajte do ohňa panvicu s dvoma alebo tromi lyžicami olivového oleja a akonáhle je veľmi horúci, pridajte cesnak a cibuľu správne osolené. Preto musíme oheň udržať na minime cibuľa sa varí pomaly, a bude dôležité ho odstrániť drevenou lyžičkou, aby sa nelepila alebo nespálila. Nebude potrebné, aby cibuľa úplne zhnedla, ale aby bola priehľadná.

4

Ak sa rozhodneme použiť zrelé prírodné paradajky na to, aby sa špagety rozmiešali, bude potrebné ich olúpať a nasekať, zatiaľ čo ak sa rozhodneme rozdrvené paradajky nákupu uložíme tento krok. Akonáhle je cibuľa dobre pošírovaná, pridáme paradajky na kúsky alebo už rozdrvené; Teplo môžete trochu zvýšiť, ale potom ho znova znížte, aby sa zabránilo spáleniu sofrita.

5

potom, pridajte trochu sušeného oregana alebo aromatické bylinky, ktoré dávate prednosť. Omáčku budete musieť premiešať pomocou drevenej lyžice, aby všetky príchute boli dobre integrované.

Obrázok: ajetes.com6

Pokiaľ ide o mäso pridať do špagiet miešať smažiť, môžete sa rozhodnúť pre to, čo sa vám páči, od mletého mäsa - bravčové, hovädzie, miešané atď. - až po tacos chudého mäsa, ktoré prechádzajú rozdrvenými párkami. Aj keď ho môžete správne pridať priamo na panvicu zeleniny, aby ste ju uvarili, odporúčame vám ju najprv prejsť ďalšou panvou s olejom, aby ste zabránili uvoľneniu vody a znehodnoteniu omáčky.

Obrázok: elbauldelasdelicias.blogspot.com7

Raz mäso je trochu zlaté, môžete ho pridať do omáčky Bez možnej vody som prepustil. Nechajte ho niekoľko minút pôsobiť v ohni, aby ste ochutili príchuť a omáčka zahustila. Takto budete mať pripravenú špagetovú omáčku a stačí ju naliať na uvarené cestoviny.

Obrázok: eldelantalrojocereza.wordpress.com

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako pripraviť vyprážané špagetyOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.

Pin
Send
Share
Send
Send