Recepty

Ako konzervovať gaštany

Pin
Send
Share
Send
Send


gaštany sú ovocím jeseň, To však neznamená, že ich môžeme jesť iba v tomto ročnom období. A dnes môžeme vykonávať rôzne metódy konzervácia byť schopný pokračovať perfektné podmienky Toto jedlo na dlhú dobu a vychutnať si ho tak mimo sezónu. Preto podrobne vysvetlíme Ako konzervovať gaštany.

Môže vás zaujímať aj to, ako pripraviť pečené gaštany. Postupujte nasledovne: 1

Najprv za majte čerstvé gaštany domaPo ich vyzdvihnutí alebo kúpe je potrebné ich umiestniť na chladné a suché miesto. Odporúča sa umiestniť ich do koša alebo perforovaného kontajnera tak, aby vzduch cirkuloval tak, aby sa nehnilo. nikdy ich nedávajte do plastového vrecka.

Obrázok: laopiniondezamora.es2

Ak ich chcete ponechať na dlhú dobu, mraziť gaštany Bude to najlepšia voľba, pretože nebudú pokaziť a dokonale si zachovajú svoje vlastnosti. Najrýchlejším a najjednoduchším spôsobom, ako to urobiť, je vložiť surové kože z gaštanov do vreciek alebo nádob, aby zmrazili a vložili ich priamo do mrazničky bez toho, aby sa olúpali.

Môžete ich vybrať, keď potrebujete gaštany, a dokonca môžete pražiť gaštany priamo zmrazené.

3

Alternatívou bude mrazené lúpané gaštany, niečo pracnejšie, ale praktickejšie pre neskoršie použitie gaštanov. Týmto spôsobom musíte predtým odstrániť kožu a na to môžete použiť jednoduchý trik: pomocou ostrého noža urobte rez do každej z gaštanov, dajte hrniec vody na varenie a v okamihu, keď sa zlomí. variť, dať gaštany. Ide o oparenie gaštanov, aby sa pokožka ľahšie odstránila.

Obrázok: spanish.alibaba.com4

Alternatívou na dlhodobé udržiavanie gaštanov bez ich zmrazenia je udržujte ich vo vákuu, v šťave. Aby sme to dosiahli, musíme ich olúpať a uvariť v hrnci s vodou. Odstránením a zachovaním varnej šťavy môžeme odstrániť druhú kožu gaštanov a vložiť ich do sklenenej nádoby alebo nádoby, ktorá bola predtým sterilizovaná. Následne sme práve vyplnili lode vývarom a dobre ich zakryli.

Ak chcete vykonať vákuum pohárov, musíte ich uvariť v dostatočne veľkej nádobe, aby voda zakryla všetky nádoby. V našom článku nájdete krok za krokom podrobnejšie vysávanie balenia do sklenených pohárov.

Obrázok: blanca-mirinconderecetas.blogspot.com

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako konzervovať gaštanyOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.

Video: Sila ovocia :D . . free energy :D (Júl 2020).

Pin
Send
Share
Send
Send