Recepty

Ako vyprážať vajíčka bez oleja

Pin
Send
Share
Send
Send


Obrázok: sartendeceramica.com

vajíčko Je to jedno z naj výživnejších a najuniverzálnejších potravín, aké môžeme nájsť. Existuje toľko spôsobov, ako variť a konzumovať ho, že je ťažké ho unaviť, ale je tiež pravda, že napriek jeho rôznym výhodám je to jedlo, ktoré poskytuje nášmu telu cholesterol, takže ho musíme konzumovať s mierou, bez prekročenia množstva medzi 2 a 4 vajcia týždenne. A čo ak máte chuť jesť vyprážané vajíčko, ale nechcete pridať viac tuku? Dobre, dobrá správa! existuje niekoľko spôsobov, ako to urobiť, en.com vysvetlíme ako smažiť vajíčka bez oleja Použitie niektorých trikov

Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako vyprážať vajíčko Postupujte podľa nasledujúcich krokov: 1

Vyprážanie vajec bez oleja Vypráža sa? Samozrejme by ste sa nemohli riadne vyprážať, ale konzumovali by ste vajcia rovnakým spôsobom, ako sa podáva, keď je vyprážané, iba bez tejto nadmernej olejovej arómy a bez ďalších kalórií tejto zložky.

2

Čo musíte opečieme vajíčko bez oleja Je to dobrá nepriľnavá panvica (vyrobená z teflónu alebo keramiky), ktorá vám umožňuje variť bez toho, aby ste museli používať akýkoľvek druh tuku alebo oleja, aby sa vajíčko nelepilo.

3

Zohrejte panvicu a keď je veľmi horúca, pridajte vajíčka tak, ako to robíte pri každom vyprážaní.

4

Potom panvicu prikryte, aby sa vajcia mohli uvariť s parou tepla, ktoré vytvárajú, čím sa dokonale vyrobia bez toho, aby ste museli použiť kvapku oleja. Nezabúdajte, že na dosiahnutie požadovaného účinku je nevyhnutné, aby panvica nepriľnula, inak riskujete nalepenie vajíčka.

5

Čo ak však nemáte neprilepenú panvicu?, Pretože v tomto prípade existuje aj dobrá alternatíva: použite mikrovlnnú rúru. V našom článku, ako vyrobiť vajíčko v mikrovlnnej rúre za 40 sekúnd, podrobne vysvetlíme, ako pripraviť tento druh vajíčok bez oleja, ale plný chuti.

6

Užite si svoje vyprážané vajcia bez oleja, oveľa zdravšie a rovnako chutné.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako vyprážať vajíčka bez oleja, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Pin
Send
Share
Send
Send