Recepty

Ako ľahko vyprážať vajcia

Pin
Send
Share
Send
Send


Dokonalosť prírody, ako z hľadiska obsahu, tak z hľadiska formy, predstavuje vajcia kompletnou potravou. Sú bohaté na albumín, fosfor, vápnik, tuky, cukor atď. Obsahujú asi 80 kalórií, z ktorých 62 zodpovedá žĺtku. Vajcia by sa mali vždy konzumovať veľmi čerstvé. Vajce v zlom stave môžu obsahovať určité mikróby, ktoré sa vyvíjajú, keď produkujú toxíny. Potom to vysvetlíme Ako ľahko vyprážať vajcia.

1 osoba 15 minút Nízka náročnosť Zloženie:
  • vajíčka
  • olej
  • Vypadni
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako pripraviť vyprážané vajíčko v mikrovlnnej rúre Postupujte podľa tohto receptu: 1

V malej, ale hlbokej panvici sa nasadí hojný olej, ktorý sa nechá zahriať, až kým nezačne fajčiť.

2

Ďalej dáme vajíčko ľahkú ranu do okraja platne alebo na okraj pultu a nalejeme ju do hlbokej platne, ktorá oddelí palce dvoma klobúčikmi. Ľahko osolte, pretože vajcia obsahujú soli.

3

Keď idete položiť vajíčko, panvica sa nakláňa tak, aby olej stekal na stranu, na ktorú je vajíčko položené. So zberačom alebo rasérou vrie olej na žĺtok, ktorý ťahá časť okraja bielej.

4

Táto operácia by sa mala uskutočňovať s určitou rýchlosťou, pretože keď je vajce číre varené a hnedé, žĺtok by mal zostať mäkký a šťavnatý. Okamžite by sa mali podávať aj vyprážané vajcia.

5

Správna dávka vyprážaných vajec sa zvyčajne skladá z dvoch vajec na osobu; Odporúčame tiež, aby ste si prečítali tento ďalší článok, aby ste objavili celú pravdu o mýtoch o vajíčkach a vyriešili svoje večné pochybnosti o: Je zlé jesť veľa vajec?

Bon chuť!

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako ľahko vyprážať vajcia, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

tipy
  • Môžu byť sprevádzané hranolkami alebo kečupom.

Pin
Send
Share
Send
Send