Recepty

Ako poleva bez cukru sklo

Pin
Send
Share
Send
Send


Hľadáte spôsob, ako pripraviť ľadová poleva bez nutnosti použitia práškový cukor? Aj keď sa to zdá nemožné, nie je! A ak môžete urobiť polevu pre diabetikov, môžete tiež plniť polevy bez tejto prísady a dosiahnuť tak kvalitný alebo bohatší výsledok polevy tradičné. Takže už nečakajte a objavujte s Ako poleva bez námrazy cukru.

30 minút Nízka náročnosť Zloženie:
  • 200 g nesolené maslo
  • 200 g sirupu
  • 1 čajová lyžička vanilkového extraktu
  • Sfarbenie (voliteľné)
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako urobiť polevu Kroky, ktoré treba dodržať pri príprave tohto receptu: 1

Pri príprave ingrediencií pre vaše ľadová poleva alebo krémom, mali by ste vedieť, že pomer sirupu bude rovnaký ako maslo. A v prípade, že si nepamätáte, ako sa pripravuje sirup, nebojte sa! Pretože potrebujete iba vodu a biely cukor - normálne, nie sklo - a môžete si to pozrieť v našom článku o Ako vyrobiť sirup.

2

Bude tiež dôležité, aby ste mali maslo pri izbovej teplote byť schopný ho poraziť ľahšie; Ak ste ju zabudli vybrať pred chladničkou, môžete ju trochu zohriať v mikrovlnnej rúre, ale bez toho, aby ste ju preháňali, pretože budeme musieť urobiť krém (a nie ho premeniť na olej ...).

3

Týmto spôsobom budete musieť poraziť maslo s pomocou niektorých prútov - elektrických tyčí alebo príslušenstva mixéra nám vždy uľahčí prácu - kým nezískate krémovú textúru, ale nikdy tekutinu.

4

Ďalej musíte pridať vanilková esencia Kvapalina alebo dochucovadlo, ktoré chcete použiť a pokračujte v miešaní tak, aby bol krém úplne impregnovaný. V prípade, že chcete farbu krémom, teraz bude tiež čas pridať farbivo jedlo uprednostňujete a pokračujte v miešaní s tyčami, aby ste ho integrovali.

5

Ďalším krokom bude postupné pridávanie sirup ktoré ste už predtým pripravili. Nalievajte všetko naraz, pretože je integrovaný tak, že je dobre absorbovaný a neexistujú dve rôzne časti Budete sa musieť ešte niekoľko minút miešať, až kým neuvidíte ľadová poleva Má špongiovitú konzistenciu.

6

A pripravené! To je všetko, čo musíte urobiť, aby ste pripravili ľadová poleva bez mrazeného cukru S ktorými môžete ozdobiť všetky druhy koláčikov, sušienok, koláčov alebo čokoľvek, na čo si vzpomenete. Povedzte nám, čo si myslíte a či bol výsledok očakávaný?

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako poleva bez cukru sklo, odporúčame zadať kategóriu Recepty

Video: Ako vyrobiť karamelové ozdoby? . Adriana Poláková. Kuchyna Lidla (Jún 2022).

Pin
Send
Share
Send
Send