Recepty

Ako pripraviť francúzsky toast

Pin
Send
Share
Send
Send


Francúzsky toast sú jedným z typických sladkostí Svätý týždeň Španielčina spolu s pestiños, fritovacími koláčmi alebo šiškami. Od.com predstavujeme tento jednoduchý recept z Francúzsky toast ktoré si môžete vychutnať kedykoľvek počas roka využite tvrdý chlieb, áno s mierou pre jeho vysoký kalorický obsah. Toast môžete prezentovať tak, ako je, alebo so sprievodom džemu. Ak sa chcete naučiť ako pripraviť francúzsky toast, nezabudnite si prečítať článok, ktorý uvádzame nižšie.

30 minút Nízka náročnosť Zloženie:
  • Bochník chleba
  • 4 zbité vajcia
  • 1 liter mlieka
  • 5-6 polievkových lyžíc cukru
  • olej
  • Škorica v prášku
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako vyrobiť čokoládový toustovač Francúzsky toast Kroky, ktoré treba dodržať pri príprave tohto receptu: 1

Ak chcete začať pripraviť francúzsky toast, musíte pripraviť tanier alebo misku s mliekom. Ak chcete, môžete ju zahriať v panvici, aj keď to nebude nevyhnutný krok.

2

Na druhej strane musíte nakrájajte bochník chleba na silné plátky takže sa nerozpadnú. Odporúčame, aby chlieb nebol v ten istý deň, ale ten predchádzajúci, aby francúzsky toast lepšie absorboval mlieko a vajíčko; Týmto spôsobom môžete využiť tvrdý chlieb.

3

Ak chcete ohriať mlieko, mali by ste plátky chleba položiť na misu v jednej vrstve a keď je mlieko horúce, nalejte ho na plátky tak, aby boli namočené. V prípade, že to nezohrievate, mali by ste choďte namáčať chlieb do misky s mliekom. Bude dôležité, aby ste ich nenechali zabudnúť, aby nasiakli, pretože sa zlomia a rozpadnú.

4

Ďalším krokom k veľkonočným toastom bude poraziť vajcia v miske alebo hlbokej miske, kde musíte prejsť zvlhčením toastu na oboch stranách, keď prešiel mliekom. Množstvo vajíčok bude tiež závisieť od toho, koľko toastov chcete pripraviť. V prípade, že vám zostane málo, môžete ich kedykoľvek pridať.

5

Potom na panvici zohrejte veľa oleja a opečte francúzsky toast - podávané mliekom a vajcami - kým nezískajú zlatú farbu.

6

konečne, posypeme veľkonočným toastom cukrom a škoricou, aj keď ak sa vám nepáči jeho chuť, môžete sa tiež rozhodnúť nepridať ho.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako pripraviť francúzsky toast, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

tipy
  • Na prípravu tohto receptu nepoužívajte chlieb, pretože nemá konzistenciu.

Pin
Send
Share
Send
Send