Recepty

Ako vyrobiť čokoládový kokteil

Pin
Send
Share
Send
Send


čokoládový kokteil Je to potešenie pre všetkých tých sladkých zubov, ktorí milujú sladkosti. V lete je skvelý nápad ochladiť sa a pokúsiť sa bojovať proti horúčave. Na trhu je síce veľa značiek čokoládové mliečne koktaily, nemá zmysel porovnávať sa s tým, ako sa môžeme pripraviť doma rýchlo a ľahko. Ak si tiež chcete vychutnať tento lahodný nápoj, nenechajte si ujsť krok za krokom tým, ktorý vás učí Ako vyrobiť čokoládový kokteil.

15 minút Nízka náročnosť Zloženie:
  • 3 gule čokoládovej zmrzliny
  • Pol litra mlieka
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako pripraviť zmrzlinu Čokoláda Postupujte podľa tohto receptu: 1

Po prvé, treba poznamenať, že existujú nekonečné recepty na pripraviť čokoládový kokteilbuď z tabliet, sirupu alebo čokoládovej zmrzliny spomedzi mnohých ďalších variantov. V našom prípade vyberieme túto poslednú možnosť, ktorá je tiež jednou z najjednoduchších možností.

2

Môžete si tiež zvoliť čokoládová zmrzlina, ktorá sa vám páči najviac: s mliekom, bez mlieka, bielej čokolády, s lieskovými orieškami atď.

Pokiaľ ide o prípravu, prvým krokom bude zavedenie čokoládová zmrzlina a mlieko v mixéri alebo mixovacom pohári a rozdrvenej kaši, kým nevytvorí homogénny krém.

3

Po porazení môžete podľa potreby pridať viac mlieka alebo viac zmrzliny textúra ktoré ste získali a ako to uprednostňujete, ak je viac či menej krémové. Ak bola čokoláda veľmi horká, môžeme ju pridať cukor získať jemnejšiu chuť.

4

Raz slúžil čokoládový kokteil V okuliaroch ju môžeme ozdobiť čokoládovými lupienkami, sušienkami, oplatkami, lístkami mäty, zmrzlinou ... alebo čokoľvek sa nám páči. A pripravené na pitie!

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako vyrobiť čokoládový kokteil, odporúčame zadať kategóriu Recepty

tipy
  • Môžete pridať kocky ľadu, aby bol chladnejší.

Pin
Send
Share
Send
Send