Recepty

Ako zmraziť liškami

Pin
Send
Share
Send
Send


S príchodom jeseň máš níscalos dať, predať a rozdať? Je to veľmi opakujúca sa záležitosť v domoch, kam ísť zbierať huby Je to už tradičný koníček, preto je potrebné hľadať alternatívy na zachovanie prebytku kuriatka, ktorý nebudeme jesť. Skvelá voľba je zvoliť ich vložiť do mrazák a tak ich dokázať konzumovať po celý rok, preto chceme vysvetliť jednotlivé kroky Ako zmraziť liškami.

Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako udržať lišty Kroky, ktoré treba dodržiavať: 1

Pred zamrznutím lišty by ste ich mali dobre vyčistiť, aby ste zo samotnej prírody, ako sú zemina, konáre, listy atď., Odstránili všetky nečistoty normálne. Najskôr môžete použiť kefu alebo suchú handričku a potom ju navlhčite handričkou alebo kuchynským papierom. V našom článku ako čistiť lišty, vysvetlíme vám to podrobne.

2

Akonáhle budete mať lišty čisté, odporúča sa to krája všetky huby v kusoch podobnej veľkosti. Týmto spôsobom, keď ich rozmrazujete, budete mať pripravené pripravené na pridanie kuracích stehien do vašich dusených mäsových výrobkov a tiež uľahčíte proces mrazenia.

3

A pred zmrazením rovellones musíte obariť ich to znamená, dajte im variť, aby boli udržiavané v optimálnych podmienkach. Aby ste to dosiahli, musíte do ohňa položiť hrniec s vodou a keď sa rozbije, pridajte nasekané liškami. Stačí ich nechať uvariť asi dve minúty.

4

Ďalej musíte kanalizácie vypustiť a dať ich do misy alebo do iného kontajnera studenou vodou a ľadom Zastavenie varenia. Inak budú naďalej variť a budú príliš mäkké.

5

Keď sa lišty ochladia, musíte ich znova vypustiť a teraz môžete vložte ich do mraziacich tašiek alebo do obedových škatúľ ktoré môžete vložiť do mrazničky. Odporúčame pripraviť si pomerne malé dávky, aby ste mohli rozmraziť lišty podľa potreby.

6

Akonáhle máte lišky rozložené v sáčkoch alebo nádobách, môžete ich vložiť do mrazničky a voily! A ak budete mať aj naďalej prebytok kuriatka a nemáte miesto v mrazničke, existujú ďalšie spôsoby, ako tieto huby uložiť na dlhú dobu, takže si nenechajte ujsť náš článok o Ako chrániť lišty.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako zmraziť liškamiOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.

Video: Ukolébavka pro děti, ukolébavky pro miminka (Január 2022).

Pin
Send
Share
Send
Send