Recepty

Ako vyrobiť nádobu na ľad

Pin
Send
Share
Send
Send


ľadová miska je to vynikajúci spôsob súčasné jedlo alebo nápoje na večierku. Alebo ak sa nudíte a hľadáte niečo, čo je potrebné, je to perfektné.

Táto verzia nádoby na ľad môže mať kvety a citrusové kôry, Pomáha tiež udržiavať jedlo v chlade a dá vám dobrý nápad, že môžete skombinovať svoju fantáziu a vytvoriť komplikovanejšie a personalizovanejšie nádoby.

Pre skutočné kvety si vyberte potraviny. Môžete si vybrať zmes kvetov alebo jedného typu, napríklad okvetné lístky ruží. Umývajte kvety a vysušte ich.

Ak budete používať hodvábne kvety, vyberte tie, ktoré neobsahujú toxické farbivá. Ak to nemôžete určiť, nepoužívajte ich, pokiaľ sa nádoba nemá používať na nepotravinárske účely (napríklad nápojové plechovky udržujte v chlade).

Pre plátky citrusov si vyberte správne veľkosti a nakrájajte perfektné plátky. Pomaranče, limety, citróny. Odrežte dosť na to, aby sa nádoba otočila.

Môže vás zaujímať aj to, ako zmraziť jedlo. Postupujte podľa nasledujúcich krokov: 1

Vyplňte a misa na vodu, Položte kvety na povrch vody, aby úplne zakryli misku. Ak vodu prevaríte pred jej použitím, získate ľahší ľad.

2

Položte misku s vodou na Kvety v miske. Voda v dolnej miske by sa mala pohybovať smerom k bočnej dutine. Usporiadajte kvety po stranách tak, aby pokryli čo najviac priestoru.

3

Ak používate plátky citrusov, je čas ich dať a vyrovnať v miske.

4

Pridajte pásku, aby ste udržali horný kontajner na svojom mieste a ak chcete, Pridajte ľad, aby ste získali väčšiu váhu.

5

Vložte misku do mraznička 30 minút.

6

Vyberte z mrazničky a pridajte viac kvetov vo vnútri, ak je to potrebné. Alebo jednoducho zmeňte polohu kvetov a citrusových plodov, ak skĺzli esteticky nepríjemnými smermi.

7

Nádobu vložte späť do mrazničky. Nechajte to cez noc zamrznúť. Nasledujúci deň odstráňte mraznička, Vyberte pásku a vyberte hornú misku. Ak nechcete ísť von, počkajte chvíľu alebo použite trochu teplej vody.

Položte kôš na ľad na svoju vlastnú dosku alebo stojan. Uchovávajte ju v mrazničke, kým ju nepotrebujete.

8

Slúžiť. S ľadovou fontánou môžete robiť niekoľko vecí:

  • Naplňte ovocným šalátom
  • Naplňte zeleninovým šalátom
  • Pridajte kocky ľadu a plechovky od nápojov
  • Podávajte studenú polievku, napríklad gazpacho
  • Dajte to koniec, aký si zaslúži. Naplňte ju zmrzlinou

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako vyrobiť nádobu na ľadOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.

Pin
Send
Share
Send
Send