Recepty

Ako odstrániť kyslosť paradajok

Pin
Send
Share
Send
Send


Obrázok: Hogarutil.com

kečup Je to jedno z najbohatších a najlepšie pre mnoho jedál. Nie každý sa však cíti dobre, pretože paradajková omáčka má príliš veľa kyslosť. Výber dobrých sezónnych paradajok a odstránenie kože sú však niektoré z trikov, ktoré môžeme sledovať odstráňte kyslosť z paradajok, Ak sa chcete stretnúť s mnohými inými, odhalíme vám ich.

Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako vyrobiť kompot z rajčiaka Kroky, ktoré treba sledovať: 1

paradajky z sezóna Majú menej kyslosti. Ak pri príprave paradajkovej omáčky odoberiete aj pokožku a semená, už to výrazne znížite kyslosť, Môžete si prečítať v našom článku: ako šúpať paradajky.

2

Ďalším veľmi užitočným trikom na odstránenie kyslosti paradajok je a horúci hrniec a nalejeme na to olúpané paradajky. Necháme ich variť pridaním lyžice cukru. Asi po 25 minútach vydajú všetku kyslosť. Potom vypustíme paradajky a môžu sa uvariť.

3

ak pridáme nejaké cukor do paradajkovej omáčky odstránime kyslosť, aj keď musíme byť opatrní, pretože ak ideme z cukru, môže zostať niečo sladké.

4

Ak chcete odstrániť kyslosť paradajok, môžete tiež hodil pár kúskov mrkvy na omáčku, keď ju pripravujeme. Ľahko odstránime kyslosť rajčiaka, aj keď musíme byť opatrní, pretože omáčka bude trochu silnejšia a ak pôjdeme s mrkvou, prevezme jej chuť.

5

sladké víno Je to ďalšie antidotum proti kyslosti. Jeho funkcia je podobná ako cukor, keď ho vkladáme do paradajkovej omáčky: rýchlo odstraňuje kyslosť. Jeho prebytok však môže omáčku nechať príliš sladkú.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako odstrániť kyslosť paradajokOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.

Pin
Send
Share
Send
Send