Recepty

Ako vyrobiť marhuľový smoothie

marhule sú jedným z letné ovocie že viac sa spotrebuje. Majú veľa voda, čo nám pomáha byť dobre hydratovaný a bojovať proti smädu. Stále ich však môžeme ešte viac priťahovať dobrým prírodný marhuľový kokteil.

Môže to byť tiež dobrý spôsob deti jedia ovocie a využite letné ovocie, ktoré je tak lákavé osviežiť. Objavte krok za krokom tento článok de.com Ako vyrobiť marhuľový smoothie.

15 minút Nízka náročnosť Zloženie:
  • 400 g marhule
  • 200 ml tekutého krému
  • 250 ml mlieka
  • 100 g cukru
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako vyrobiť marhuľový džem Kroky, ktoré treba dodržať pri príprave tohto receptu: 1

Prvý krok k príprave marhuľový smoothie olúpa a naseká toto ovocie; preto by ste mali použiť ostrý nôž a odstrániť kožu z marhúľ, ako aj odstrániť kosť zo stredu.

2

Ďalej by ste mali dať do pohára mixér alebo mixér nakrájané ovocie bez toho, aby nikdy prekročilo maximálny limit obsahu nádoby.

3

Ďalej budeme musieť pridať mlieko a začnite drviť, aby sa ovocie úplne vyhodilo a jeho šťava sa zmiešala s mliekom, až kým sa nedosiahne homogénny výsledok.

4

Akonáhle je zmes hotová, budeme ju musieť postupne naliať tekutý krém takže smoothie má viac tela a krémovejšiu štruktúru. Avšak tí, ktorí hľadajú ľahší recept, sa bez tohto kroku dokážu.

5

Nakoniec pridáme cukor alebo sladidlo podľa chuti dodávame sladkému dotyku, ktorý chceme, a musíme ho nechať vychladnúť v chladničke a potom ho môžeme podávať v pohári alebo šálke.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako vyrobiť marhuľový smoothieOdporúčame zadať kategóriu Jedlo a pitie.

tipy
  • Urobte smoothies s ovocím, ktoré sa vám najviac páči.