Recepty

Triky, aby sa krokety neotvorili

Pin
Send
Share
Send
Send


Dobre krokety Je to umenie, pretože tento recept tak typický pre španielsku kuchyňu - hoci sa zdá, že je francúzskeho pôvodu - vyžaduje trpezlivosť a určité zručnosti, aby bol výsledok dokonalý. Jeden z obvyklých problémov, ktoré môžeme nájsť v tom čase pripravte krokety je to, že sa rozprestierajú na panvici, cesto nechávajú na jednej strane a cesto na druhej. Preto chceme niektoré vysvetliť triky, aby sa krokety neotvorili A sú chutné.

Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako vyrobiť krokety z tuniaka

Tipy na otváranie krokiet: horúci olej

Za čo pri vyprážaní neotvárajte krokety, je nevyhnutné, aby bol olej veľmi horúci, okolo 175 ° C; tiež sa odporúča použiť extra panenský olivový olej.

Pokiaľ ide o reguláciu teploty, môžeme použiť teplomer vhodný pre potraviny a vysoké teploty, alebo počkať, až olej začne fajčiť - nikdy nedostane veľa dymu! - hádzať krokety.

K dispozícii je tiež trik v tom, že do oleja vložíte dlhú drevenú tyčinku, ktorá sa používa na špajle, a keď sa rýchlo objavia veľké bubliny, bude olej pripravený na Vyprážajte krokety.

Tipy na otváranie krokiet: cesto je príliš tekuté

Ďalší dôvod krokety sa otvárajú, keď ich vyprážate je to, že cesto je príliš tekuté, takže nemá konzistenciu potrebnú na zachovanie tvaru. Preto je dôležité, aby cesto bolo dostatočne pevné, keď ho pripravíte a bešamel správne zahustil.

Môžete sa tiež rozhodnúť cesto vložte do mrazničky asi 45-60 minút pred tvarovaním krokiet trochu stvrdnúť. Potom môžete začať tvarovať krokety, cesto ich a potom ich smažiť. Môžete tiež vidieť, ako smažiť mrazené krokety.

Obrázok: danzadefogones.com

Triky, aby sa krokety neotvorili: dajte im štvorcový tvar

Niektorí naznačujú, že tvar krokiet môže spôsobiť, že niektoré sa otvoria viac ako iné. Preto odporúčame dať cesto štvorcový tvar pred vyprážaním krokiet v horúcom oleji.

Namiesto toho, aby ste to robili na ruke alebo ich otáčali, môžete si pomôcť s hladkým povrchom, ktorý vám umožní štvorcové krokety aby sa neotvorili. Taktiež bude dôležité, aby ste svojim kroketám dali tento tvar, aby ste tiež dosiahli vynikajúce výsledky.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Triky, aby sa krokety neotvorili, odporúčame zadať kategóriu Recepty

Video: Krokety hnízda se sýrem - skvělý recept! Chutný TV (Smieť 2022).

Pin
Send
Share
Send
Send