Recepty

Ako vyrobiť olivovú paštétu

Už vás nebaví slúžiť rovnakým predchodcom? Ak chcete inovovať v kuchyni a prekvapiť svoju rodinu alebo hostí s iným menu a vhodné pre vegetariánov olivové paštéty Je to perfektná voľba. Je to veľmi ľahký a rýchly recept, pomocou ktorého si môžete vychutnať lahodnú textúru paštéty, ale s použitím veľmi výživnej zložky a ktorá je vhodná pre všetky palatáty: olivy. Venujte pozornosť a učte sa ako pripraviť olivovú paštétu V tomto článku sa budú určite opakovať!

45 minút Nízka náročnosť Zloženie:
  • 300 gramov zelených a čiernych olív bez kostí
  • 100 mililitrov extra panenského olivového oleja
  • 1/2 strúčika cesnaku
  • Vypadni
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako vyrobiť paštétu z lososa Kroky, ktoré treba dodržať pri príprave tohto receptu: 1

Prvá vec, ktorú by sme mali urobiť, aby sme si pripravili našu olivové paštéty Pozostáva z umývania a krájania na veľmi malé kúsky, keď ho máte, urobíme to isté s strúčikom cesnaku, ktorý musí zostať na malé kúsky. Keď je to nakrájané, pridajte trochu soli podľa chuti a rezervy.

2

Teraz musíme tieto ingrediencie vložiť do misky a poraziť mixérom; budete musieť ísť pomaly nalievajúci olivový olej a dávajte pozor, aby ste tento produkt nepreháňali, pretože ak vezmeme príliš veľa, paštéta bude príliš tekutá a nebude tak chutná.

3

olivové paštéty Bude pripravená, keď uvidíte, že zmes všetkých ingrediencií poskytuje krémovú a homogénnu štruktúru, potom ju musíte položiť na tanier a na chvíľu vychladnúť do chladničky a konzistencia je silnejšia.

4

A to je všetko! Teraz musíte svojich hostí prekvapiť týmto vynikajúcim predjedlom vhodným pre vegetariánov, ktorý sa ideálne rozprestiera niekoľkými plátkami toastu alebo krutónov. Využite výhody!

5

Ak sa vám páčilo naučiť sa vyrábať olivovú paštétu, možno vás bude zaujímať aj výroba inej paštéty, ako je paštéta z tuniaka, baklažán alebo paštéta. Sú vynikajúce a ste si istí, že uspejete so svojimi priateľmi alebo rodinou. Vyskúšajte to!

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako vyrobiť olivovú paštétu, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.