Recepty

Ako vyrobiť olivovú paštétu

Pin
Send
Share
Send
Send


Už vás nebaví slúžiť rovnakým predchodcom? Ak chcete inovovať v kuchyni a prekvapiť svoju rodinu alebo hostí s iným menu a vhodné pre vegetariánov olivové paštéty Je to perfektná voľba. Je to veľmi ľahký a rýchly recept, pomocou ktorého si môžete vychutnať lahodnú textúru paštéty, ale s použitím veľmi výživnej zložky a ktorá je vhodná pre všetky palatáty: olivy. Venujte pozornosť a učte sa ako pripraviť olivovú paštétu V tomto článku sa budú určite opakovať!

45 minút Nízka náročnosť Zloženie:
  • 300 gramov zelených a čiernych olív bez kostí
  • 100 mililitrov extra panenského olivového oleja
  • 1/2 strúčika cesnaku
  • Vypadni
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako vyrobiť paštétu z lososa Kroky, ktoré treba dodržať pri príprave tohto receptu: 1

Prvá vec, ktorú by sme mali urobiť, aby sme si pripravili našu olivové paštéty Pozostáva z umývania a krájania na veľmi malé kúsky, keď ho máte, urobíme to isté s strúčikom cesnaku, ktorý musí zostať na malé kúsky. Keď je to nakrájané, pridajte trochu soli podľa chuti a rezervy.

2

Teraz musíme tieto ingrediencie vložiť do misky a poraziť mixérom; budete musieť ísť pomaly nalievajúci olivový olej a dávajte pozor, aby ste tento produkt nepreháňali, pretože ak vezmeme príliš veľa, paštéta bude príliš tekutá a nebude tak chutná.

3

olivové paštéty Bude pripravená, keď uvidíte, že zmes všetkých ingrediencií poskytuje krémovú a homogénnu štruktúru, potom ju musíte položiť na tanier a na chvíľu vychladnúť do chladničky a konzistencia je silnejšia.

4

A to je všetko! Teraz musíte svojich hostí prekvapiť týmto vynikajúcim predjedlom vhodným pre vegetariánov, ktorý sa ideálne rozprestiera niekoľkými plátkami toastu alebo krutónov. Využite výhody!

5

Ak sa vám páčilo naučiť sa vyrábať olivovú paštétu, možno vás bude zaujímať aj výroba inej paštéty, ako je paštéta z tuniaka, baklažán alebo paštéta. Sú vynikajúce a ste si istí, že uspejete so svojimi priateľmi alebo rodinou. Vyskúšajte to!

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako vyrobiť olivovú paštétu, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Pin
Send
Share
Send
Send