Recepty

Ako pripraviť cesnakový chlieb

Pin
Send
Share
Send
Send


cesnakový chlieb Je to jeden z najchutnejších a najobľúbenejších spoločníkov a predkov. Máme to jasné: jeho chuť je dosť intenzívna, ale pravdou je, že je skutočne chutné jesť samo, sprevádzané syrom alebo klobásou alebo dokonca s tanierom cestovín. Dobrou správou je, že robiť to doma je veľmi jednoduché, a preto podrobne vysvetľujeme en.com ako pripraviť cesnakový chlieb a radujem všetkým pri stole.

15 minút Nízka náročnosť Zloženie:
  • 1 bageta s chlebom (3 alebo 4 osoby)
  • 3 veľké polievkové lyžice soleného masla
  • 1 veľký strúčik cesnaku
  • 1 lyžica nasekanej čerstvej petržlenovej vňate
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako pripraviť chlieb Kroky, ktoré treba dodržať pri príprave tohto receptu: 1

na urob si svoj domáci cesnakový chlieb Prvá vec, ktorú by ste mali urobiť, aby ste rúru zapli pri 180 ° C, aby sa predohriala.

2

Ak chcete urobiť tento recept rýchlo a ľahko, je najlepšie kúpiť bagetu hotového chleba, ale ak mu chcete dať ešte viac domáceho pečiva, môžete si chlieb sami pripraviť podľa receptu, ktorý vám ponúkame na internete.

Akonáhle ho máte, nakrájajte ho hrubé plátky prstov.

3

Vložte cesnak a petržlen do nádoby a rozdrvte ich pomocou sekačky alebo elektrickej tyče. Potom pridajte maslo a všetko dobre premiešajte.

4

Pomocou tejto zmesi rozotrite každú plátky chleba, aby ste ju napustili chutnou chuťou. Potom plátky položte na plech a nechajte chlieb hnednúť a maslo rozpustiť. Môže to trvať asi 5 minút, krátko cesnakový chlieb Bude to takmer pripravené.

5

Keď zhnedne, môžete ju vybrať z rúry a podávať ju pokiaľ možno horúco. Za menej ako 15 minút môžete urobiť cesnakový chlieb Vynikajúce, perfektné ako predjedlo alebo v kombinácii s jedlom, ktoré sa vám páči.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako pripraviť cesnakový chlieb, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Pin
Send
Share
Send
Send