Recepty

Ako pripraviť kávovú penu

Pin
Send
Share
Send
Send


Uvažovali ste o tom kávová pena ako dezert pre nejaké rodinné jedlo? Budete prekvapení, aké jednoduché to je, a tých pár ingrediencií, ktoré potrebujete. Výsledkom bude lahodná sladká dezert, s ktorou necháte každého bez reči so špeciálnou jemnou a penivou textúrou. Od.com, hovoríme vám ako pripraviť kávovú penu v niekoľkých krokoch.

45 minút Nízka náročnosť Zloženie:
  • 2 polievkové lyžice kávy
  • 200 g cukru
  • 700 ml šľahačky
Môže vás zaujímať aj to, ako vyrobiť ananásovú penu. Postupujte podľa týchto pokynov: 1

Začnime s prípravou tohto vynikajúceho kávová pena, Najskôr pripravte všetky ingrediencie, aby ste ich mali poruke, potom do misky vložte 700 ml šľahačky a 200 gramov cukru, aby ste všetko dobre rozšľahali.

2

So smotanou a cukrom v miske začnite biť energiou a trochu predtým, ako sa zmes kompletne zmontuje, postupne pridajte dve polievkové lyžice kávy. Musíte to urobiť počas stáleho používania mixéra, pretože inak sa zložky nezachytia a výsledok nebude taký krémový a iskrivý.

3

Akonáhle sú všetky zložky sú zostavené, musíte rozdajte kávovú penu v rôznych nádobách, aby ich bolo možné obslúžiť hneď, ako bude dosiahnutá optimálna teplota za studena. Po distribúcii vložte nádoby do internetu chladnička najmenej hodinu alebo dve, je veľmi dôležité, aby sa dobre ochladzoval, aby vytváral a získal túto zvláštnu hubovú textúru.

4

Na dokončenie a dotiahnutie tohto kávová pena, je skvelé vziať si ju s horúcou čokoládovou omáčkou vo formáte sirupu, alebo si len zobrať pár uncí čokolády a rozpustiť ich. Kontrast medzi horúcou a studenou vodou je vynikajúci a zvýrazňuje chuť kávy.

5

A ak sa chcete pripraviť ostatné príchute, nenechajte si ujsť tieto recepty:

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako pripraviť kávovú penu, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Pin
Send
Share
Send
Send