Recepty

Ako vyrobiť biely čokoládový puding

Máte radi sladkosti? Potom si zamilujete tento dezert, v ktorom sa zmiešajú dve vynikajúce ingrediencie: puding a biela čokoláda, Prekvapte svoju odlišnú a chutnú dezertnú prípravu ako vyrobiť biely čokoládový puding, veľmi sladký dezert a že môžete slúžiť samostatne aj s červeným ovocím alebo horkou čokoládou. Olízať si prsty!

Ingrediencie s nízkou náročnosťou:
  • Pre 4 osoby:
  • 600 ml mlieka
  • 30 gramov kukuričného škrobu
  • 1 vanilková vetva
  • 3 žĺtky
  • 80 gramov cukru
  • 150 gramov bielej čokolády
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako urobiť kolumbijského pudinga Kroky, ktoré treba dodržať pri príprave tohto receptu: 1

Prvý krok k poznaniu ako vyrobiť biely čokoládový puding Ak chcete do nádoby vložiť 500 ml mlieka, musíte pridať vanilkovú vetvu a zapáliť oheň, aby sa mlieko uvarilo. Hneď ako začne proces varenia, musíte z hrnca vybrať panvicu a nechať ju stáť 10 minút.

2

Keď je mlieko v pokoji, zoberte misku a zmiešajte žĺtky s cukrom; musíte ho poraziť prútmi, kým nezískate krémovú textúru. V samostatnej miske zmiešajte 100 ml mlieka s kukuričným škrobom a miešajte, kým sa nerozpustí; Potom stačí kombinovať zmes oboch nádob a poraziť tak, aby všetky ingrediencie boli spolu.

3

Ďalším krokom k pripravte biely čokoládový krém znamená odstrániť vetvičku vanilky, ktorá leží v nádobe, ktorú sme zohrievali v bode č. 1. Hrnec musíte znovu zapáliť, tentoraz bez vanilky, a naliať zmes z misky, ktorú sme pripravovali.

To je, keď budete musieť pridať kúsky biela čokoláda zápas, aby to topiť s teplom.

4

Musí sa variť na miernom ohni a posúvať zmes s tyčinkami tak, aby sa čokoláda roztopila a úplne integrovala so zvyškom zmesi. Uvidíte, ako biely čokoládový puding Začnú zhusťovať a predstavujú menej tekuté telo.

5

Ak chcete skončiť s našou pudingový recept zmes musíte naliať do pečiva alebo plesní a nechať ich 30 minút vychladnúť pri izbovej teplote; potom ich vložte do chladničky, aby stvrdli a získali konzistentnejšiu textúru. Odporúča sa prikryť filmom.

6

A to je všetko! Teraz sa len musíte rozhodnúť, ako ich chcete prijať biely čokoládový puding: sám, s trochou posypanej škorice, s červeným ovocím (ako sú jahody alebo čučoriedky) alebo s niektorými čipmi z tmavej čokolády, rozhodnete sa!

7

Ak ste sa chceli učiť ako vyrobiť biely čokoládový puding Určite by ste tiež chceli vedieť, ako vyrábať biele čokoládové sušienky, ako vyrábať vaječný puding a bielu čokoládu a ako vyrábať bielu čokoládovú penu. Užite si tieto vynikajúce dezerty!

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako vyrobiť biely čokoládový puding, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.