Recepty

Ako vyrobiť cukrovinky z mamónu

Pin
Send
Share
Send
Send


Obrázok: www.bolsi.com.py

Priamo z gastronómie Paraguaja a severovýchodnej Argentíny sa nám to podarí dezertný recept vyrobené z ovocia regiónu: sladká mama, Je to tradičný recept, v ktorom môžete pomocou niekoľkých prísad vytvoriť vynikajúci sladký dezert, ktorý sa bude páčiť mladým aj starým.

V označíme ako pripraviť sladkú mamu a prekvapte svoju rodinu veľmi sladkými a chutnými dezertmi.

Zloženie s nízkou náročnosťou:
  • 1 kilogram zeleného mamonu
  • 1 kilogram cukru
  • 1 bikarbonátová obálka
  • voda
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako pripraviť sladké zemiaky Sladké zemiaky Postupujte podľa týchto pokynov: 1

Naučiť sa ako pripraviť sladkú mamuPrvá vec, ktorú musíme urobiť, je odstrániť šupku z ovocia a nakrájať na polovicu; potom ju musíte nakrájať na kliny alebo plátky, aby ste to dokázali urob sladké mamón.

2

Potom umyme mamóny a umiestnime ich do hrnca s vodou; musíme ho nechať vrieť najmenej 5 minút. Keď ju odstránime z horúčavy, uvarené ovocie musíme zaviesť do misky s vodou a pridať obálku hydrogénuhličitan; musíme nechať stáť 1 hodinu.

S hydrogenuhličitanom dosiahneme, že sladká mama majú sladšiu arómu, okrem toho, že prispievajú k tvrdnutiu ovocia trochu zvonku a nie tak jemne.

3

Po uplynutí tohto času pokračujte v našom recept sladkého mamónu toto ovocie musíme opláchnuť z bikarbonátu a znovu ho pridať do hrnca s trochou vody: iba zakryte polovicu prsníka. Ďalej musíme pridať cukor a nechať ho dusiť, až kým sa zmes nezačne čistiť.

Je dôležité, aby sa pri tomto postupe neodstraňovalo ovocie od roku 2008 mamon Je veľmi mäkký a môže sa nakoniec zlomiť.

4

Mali by ste nechať zmes s cukrom prevariť 2 hodiny na miernom ohni, ale ak si všimnete, že sa voda odparí, mali by ste znova pridať prevarenú vodu. Predovšetkým by ste nemali odstraňovať zmes len preto, že myšlienka je, že mamón je veľmi mäkký a úplne zmiešaný s cukrom, čím sa vytvára chutná sladká mama že sa vám bude páčiť sladký zub vášho domu.

5

Ak sa vám to páčilo dezertný recept, mohli by ste mať radi ostatných, ktorých sme pre vás pripravili, berte na vedomie:

  • Kdoule Sweet Recept
  • Tekvica sladký recept
  • Mliečne sladký recept

Osladte svoje jedlo týmito vynikajúcimi sladkými receptami!

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako vyrobiť cukrovinky z mamónu, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Pin
Send
Share
Send
Send