Recepty

Ako vyrobiť mangovú omáčku

Pin
Send
Share
Send
Send


mangová omáčka Je to vynikajúci a veľmi všestranný prípravok, ktorý sa dobre hodí do sladkých aj slaných jedál. Pomocou neho môžete dať veľmi dotyk gurmán na tento klasický ovocný šalát alebo na čokoládový koláč, alebo aby upečený morský plesň bol oveľa čerstvejší a karibský. Jeho príprava je veľmi jednoduchá, takže neexistujú žiadne výhovorky, ak máte toto ovocie po ruke a chcete ho začleniť do svojich receptov en.com, vysvetlíme vám to. ako pripraviť mangovú omáčku krok za krokom

Zloženie s nízkou náročnosťou:
  • Zrelé mango
  • 1/2 uhorky
  • 1 lyžica octu
  • Šťava z polovice citróna
  • Citrónová chuť
  • Vypadni
  • Dotyk chilli alebo korenistého prášku (voliteľné)
Tiež by vás mohlo zaujímať: Ako vyrobiť ruskú omáčku Kroky, ktoré treba dodržať pri príprave tohto receptu: 1

Ak to chcete urobiť mangová omáčka Začnite umývaním a lúpaním hlavnej zložky, manga. Odrežte ju a vyberte kosť, nakrájajte ju na plátky alebo štvorce, podľa vášho želania. Je dôležité, aby mango je zrelé ale nie príliš mäkká, inak bude omáčka veľmi sladká.

2

miesto mango v mixéri, mixéri alebo kuchynskom robote a obsahujú lyžicu octu, štipku soli a šťavu z polovice citróna. Pridajte trochu vody na ľahšie odstránenie a potom zapnite zariadenie, aby ste rozdrvili ingrediencie. Je dôležité nepridávať príliš veľa tekutiny, aby sa zabránilo prílišnej vodnatosti omáčky.

3

Podávame ti mangová omáčka v miske alebo v omáčke a pridajte hrsť uhorky nakrájanú na malé kocky, ktorá dodá tomuto prípravku svieži nádych. Táto možnosť je ideálna, ak chcete omáčku podávať so slanými jedlami, ak ju chcete použiť na sladkosti, najlepšie je urobiť bez uhoriek.

Potom roztiahnite citrónovú kôru hore, aby sa zvýšila intenzita. Pripravené! Môžete slúžiť so svojimi obľúbenými jedlami a uvidíte, ako každý saje tieto prsty s touto bohatou a sviežou možnosťou.

4

A ak máte radi ovocnú omáčku, určite budete milovať recepty našej jahodovej omáčky, jablčnej omáčky a exotickej omáčky z tamarindovej omáčky, pridajte ich do svojich receptov a vychutnajte si jedinečné jedlá rôznej chuti.

Ak si chcete prečítať viac článkov podobných Ako vyrobiť mangovú omáčku, odporúčame vám zadať kategóriu Recepty.

Pin
Send
Share
Send
Send